Valmierieši rudens krosā Jēkabpilī

- 15.Oktobris, 2021

Latvijas veterānu sporta spēļu rudens krosa sacensības norisinājās Jēkabpils Mežaparkā. Kopā ar skrējējiem no citiem Latvijas novadiem krosā piedalījās arī Valmieras skrējēji. Atbilstoši savai vecuma grupai dalībniekiem bija jāpieveic 1 km, 2 km, 3 km, 5 km vai 8 km distance.

3 kilometru distancē S45 grupā plecu pie pleca ar konkurenti cīnījās Dina Alksne un taktiski gudrā finišā izcīnīja uzvaru. Komandas biedrene Sanita Zaķe distanci pabeidza 6. vietā. Jaunāko kungu grupā Ilgvars Šmits godam cīnījās 8 kilometru distancē un finišēja otrais, par 6 sekundēm piekāpjoties uzvarētājam. V40 grupā, startējot kopā ar vadošajiem Latvijas skrējējiem, 5. vietu izcīnīja Kaspars Skrastiņš. V45 grupā savam principiālajam konkurentam Valdim Ņilovam šoreiz piekāpās Andis Gailis, pievienojot komandas ieskaišu pūram 2. vietu.