eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Valmierieši pēcspēles metienos pieveic “Liepājas SSS”

ED

Edīte Mežciema

Autors • 27.10.2017.

Valmierieši pēcspēles metienos pieveic “Liepājas SSS”
Burtu izmērs
Valmierieši pēcspēles metienos pieveic "Liepājas SSS"

Spēles pirmais periods ritēja mierīgā gaitā, nevienai no komandām neizdodoties pārņemt ofensīvu. Jau spēles pirmajā minūtē Liepājas SSS spēlētājs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par pretinieku turēšanu ar nūju. Perioda otrajā pusē abām komandām izdevās izmantot vārtu gūšanas iespējas. Pirmie 12. minūtē to izdarīja mājinieki valmierieši, panākot 1:0. Vārtus pēc Roķa un Aņa piespēlēm guva Rūdolfs Oto Lapsa. Nepilnu minūti vēlāk Valmieras HK/BSS/ViA kļūdījās, veicot nomaiņu, kā rezultātā nācās pavadīt laiku mazākumā. Diemžēl ne visas paredzētās divas minūtes, jo pretinieki, izmantojot viena spēlētāja pārsvaru, guva savus pirmos vārtus, izlīdzinot rezultātu (1:1). Perioda atlikušajā daļā viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus, taču spēles gaitu tas nemainīja.
Otrajā periodā izcēlās vairāki Liepājas SSS spēlētāji, palielinot vārtu starpību. Lai arī manāmu vadību spēles ritējumā pretiniekiem neizdevās iegūt, veiksme viņiem stāvēja klāt un vārtu realizācija bija augstākā līmenī nekā mājiniekiem. Trešdaļas otrās desmit minūtes ieviesa lielākas pārmaiņas uz tablo. Spēles 31. minūtē viesi guva divus vārtus (1:3), pēc kuriem Valmieras HK/BSS/ViA pieprasīja pusminūtes pārtraukumu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px