Valmierieši nenotic iespējai uzvarēt

- 11.Novembris, 2016

«Triobet» BBL čempionātā «Valmieras/Ordo» basketbolisti otrdien uzņēma B grupas līdervienību Lietuvas «Pieno Žvaigzdes», kurai vienīgajai jau bija 4 uzvaras. Lietuvieši arī Jēkabpilī bija pieveikuši turienes komandu, kurai mūsējie Valmierā zaudēja ar 59:78. Tādēļ bija  maz cerību, ka valmieriešiem, kuriem traumu dēļ joprojām nevar spēlēt vairāki spēlētāji, izdosies uzvarēt. Iepriecināja gan, ka šajā sezonā mājas spēlē pirmo reizi laukumā kā komandas kapteinis iznāca pērnā gada LBL vērtīgākais spēlētājs Artūrs Bērziņš un spēlei gatavs bija arī Rinalds Mālmanis.

Sākumā rezultatīvi metieni nepadevās nedz mūsējiem, nedz lietuviešiem. Pie 2 punktiem tikai 2. minūtē tika lietuvietis Egidijs Dimša, pēc tam  lietuviešu Deriks Lovs iemeta vēl 2. Jau no spēles sākuma bija redzama mūsējo nespēja savākt atlecošās bumbas pie sava groza, tas ļāva lietuviešiem izdarīt atkārtotus metienus. Pie 3 punktiem pēc J. Kaufmaņa metiena valmierieši tika vien spēles 3. minūtē. Pēc tam viesi pārsvaru pieaudzēja līdz +8 punktiem. Tad 3 punktu metienu grozā raida laukumā iznākušais A. Bērziņš. Ceturtdaļas izskaņā divreiz caurgājienus realizē J. Kaufmanis, tomēr valmierieši  to  noslēdz ar 13:20.

2. ceturtdaļas ievadā  Stepons Babrausks ar 3 punktu metienu lietuviešu pārsvaru palielina jau līdz +10. Taču tad divas reizes uzbrukumu rezultatīvi izdodas noslēgt valmieriešu Mauricijam Vokeram, bet Raimonda Gabrāna trīspunktnieks ļauj pietuvoties līdz 3 punktu deficītam.