Valmieras Veselības centrā iespējams apmeklēt fizioterapeita un rehabilitologa konsultācijas

- 23.Septembris, 2010
Veselība un labklājība
Portālā

Valmieras Veselības atgādina par iespēju dažādu veselības problēmu risināšanai apmeklēt fizioterapeita un rehabilitologa konsultācijas.

Rehabilitācija ir medicīnas virziens, kas nodarbojas ar pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu un ārstēšanu. Ar ārstnieciskās vingrošanas jeb vingrošanu fizioterapeita vadībā, masāžas un fizikālo medicīnas procedūru palīdzību ir iespējams atgūt zaudētās kustību spējas pēc smagām traumām un saslimšanām.

Fizioterapijas vingrošana ieteicama pacientiem ar dažādām veselības problēmām – muguras traumas, darba vietā iemantotas traumas, sporta traumas un reimatoloģiskas saslimšanas. Pārciests infarkts vai insults var ierobežot cilvēka kustību iespējas. Terapijas rezultātā pacients nereti pilnībā vai daļēji tās var atjaunot. Ārstnieciskā vingrošana vēlama pacientiem ar osteoporozes problēmām, gremošanas un elpošanas sistēmas saslimšanām.

Valmieras Veselības centrs informē, ka pacientiem ar ģimenes ārsta un rehabilitologa nosūtījumiem fizioterapijas seansi ir valsts apmaksāti. Pacientam nepieciešams doties pie ģimenes ārsta un rehabilitologa, iegūt sava veselības stāvokļa novērtējumu un doties uz fizioterapijas nodarbību.

Valmieras Veselības centrs sniedz valsts apmaksātus medicīnas pakalpojumus ar ģimenes ārstu un speciālistu nosūtījumiem, maksas medicīnas pakalpojumus, ko apmaksā pacients un dažas brīvprātīgās veselības apdrošināšanas kompānijas, ar kurām veselības centram ir noslēgti līgumi. Informācija par Valmieras Veselības centru internetā - www.vvc.viss.lv.

 

Komentāri
Pievienot komentāru