"Valmieras ūdens" pārbūvē inženiertīklus Valmiermuižā

- 23.Septembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Kā Liesmu informē Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pašvaldību uzņēmums SIA Valmieras ūdens, septembra vidū uzsākta maģistrālo ūdensvada un kanalizācijas tīklu pārbūve Burtnieku novada Valmiermuižā – Vienības un Alejas ielas posmos pusotra kilometra garumā.

Tas tiek darīts, lai nodrošinātu labāku dzeramā ūdens cirkulāciju, saglabājot tā kvalitāti, kā arī videi draudzīgāk apsaimniekotu notekūdeņus. Līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar Valmierā pazīstamo būvfirmu SIA Woltec, kas specializējusies tieši apakšzemes komunikāciju izbūvē. Saskaņā ar līgumu darbi tiks pabeigti līdz šī gada decembra vidum.

Projekts paredz, ka Vienības un Alejas ielā tiks izbūvēts viens kilometrs ūdensvada tīklu, kā arī 560 metri kanalizācijas tīklu sistēmas. Lai segtu būvprojekta izmaksas, SIA Valmieras ūdens dalībnieku sapulcē tika nolemts par ilgtermiņa aizdevuma ņemšanu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu Vienības un Alejas ielā būvdarbu un būvuzraudzības finansēšanai ar aizdevuma atmaksas termiņu 15 gadi.

BŪS JAUNAS APAKŠZEMES MAĢISTRĀLES. Valmiermuižā – Vienības un Alejas ielas posmos – būs jauni maģistrālie ūdensvada un kanalizācijas tīkli. Foto no SIA Valmieras ūdens arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru