Valmieras tehnikums saņem Eiropas līmeņa apbalvojumu "Uzņēmējdarbības skola 2020"

- 13.Novembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Eiropas Profesionālo prasmju nedēļas ietvaros Valmieras tehnikumam pasniegta balva «Eiropas Uzņēmējdarbības skola 2020», kas tiek piešķirta skolām Eiropā par izcilām uzņēmējdarbības izglītībā īstenotajām programmām. Šajā gadā balva pasniegta tiešsaistes apbalvošanas ceremonijā, kurā tikās 39 Eiropas skolu pārstāvji. 

Lai tiktu izvirzīta šai balvai, skolai ir aktīvi jāpiedalās jauniešu uzņēmējdarbības izglītībā, kā arī skolai ir jādemonstrē skaidrs uzņēmējdarbības izglītības plāns. Valmieras tehnikumā jau vairāk nekā 15 gadus aktīvi darbojas Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu programma, kurā ik gadu pirmos soļus uzņēmējdarbībā sper desmitiem jauniešu. Valmieras tehnikumā dibinātie skolēnu mācību uzņēmumi ir guvuši panākumus Latvijā, Eiropas līmenī, kā arī ASV. Pēdējos gados veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi jau pārtapuši par SIA un šie jaunuzņēmumi iestājušies LIAA biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmā.

VIENĀ NO PASĀKUMIEM Valmieras tehnikuma jaunieši un Uzņēmējdarbības skolas kūrētājas skolotāja Agita Šamšele, direktore Vineta Melngārša un skolotāja Ilze Kobiaka. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru