Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumu panākumi

- 23.Maijs, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Arī šogad Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) piedalījās Latvijas valsts mēroga finālā Jauno uzņēmēju dienās 2019, kas norisinājās Jūrmalā. Šogad Valmieras tehnikumu pārstāvēja divi skolēnu mācību uzņēmumi – SMU «Mechatronics», kas veido CNC frēzes, un SMU «Smart Trailer» – bezvadu gaismu sistēma piekabēm, kā arī pavadošās skolotājas Agita Šamšele un Ilze Kobiaka.

Pavisam kopumā Jauno uzņēmēju dienās piedalījās 30 SMU – 20 vidusskolas grupā un 10 pamatskolas grupā. Tika pārstāvētas pārtikas, tehnoloģiju, dizaina un citas nozares. Valmieras tehnikuma SMU savu uzņēmumu prezentēja žūrijas komisijai, piedalījās intervijās pie stenda un paneļintervijās. Arī šajā gadā tika iegūta milzīga pieredze, atzinība un motivācija darboties turpmāk.

SMU «Mechatronics» šogad saņēma simpātiju balvu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un SMU «Smart Trailer» – simpātiju balvu no Biznesa augstskolas «Turība», apmaksātus kursus vienam gadam Digitālajā mārketingā, lai pilnveidotu un uzlabotu savu produktu.

Šogad veiksmīgs un atzinīgi novērtēts gads ir Valmieras tehnikuma skolotājiem. Skolotāja Ilze Kobiaka saņēma goda rakstu no Junior Achievement Latvia par ieguldījumu un darbu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā un bija viena no pieciem nominantiem titulam Gada uzņēmējdarbības skolotājs 2019.

VALMIERIEŠI Jūrmalā, Jauno uzņēmēju dienās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru