Valmieras teātris sācis simtgades sezonu

- 4.Augusts, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ar tradicionālo kopsapulci un fotografēšanos pie Krodera ābeles, lai iemūžinātu arī teātra ēkas rekonstrukcijas progresu, tika atklāta Valmieras teātra 101. sezona. 

Novembrī tiks atzīmēta teātra simtgade, un tāpēc visu sezonu tiks iestudēti latviešu autoru darbi, godinot gan Latvijas dramaturģijas klasiku, gan izceļot mūsdienu autoru jaundarbus. Četri nozīmīgi jauniestudējumi taps ar Borisa un Ināras Teterevu fonda būtisku atbalstu. Sezonas atklāšanā teātra direktore Evita Ašeradena un mecenāte Ināra Tetereva parakstīja Valmieras teātra sadarbības vienošanos ar Borisa un Ināras Teterevu fondu. Ar fonda finansiālu atbalstu vismaz 100 000 eiro apmērā 2023. un 2024. gadā taps četri nozīmīgi jauniestudējumi, arī viens no sezonas centrālajiem notikumiem – Raiņa «Jāzeps un viņa brāļi» Ineses Mičules režijā, mākslinieku Reiņa un Kristas Dzudzilo vizuālajā interpretācijā, kas pirmizrādi piedzīvos jau 5. oktobrī.

ČETRI NOZĪMĪGI JAUNIESTUDĒJUMI Valmieras teātrī šajā sezonā taps ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Sezonas atklāšanā teātra direktore Evita Ašeradena (no kreisās) un Ināra Tetereva parakstīja sadarbības vienošanos, izskanot vēlējumam iedvesmot skatītājus, radot augstvērtīgus mākslas notikumus. Matīsa Markovska foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru