AS „Valmieras stikla šķiedra” prezidents saņem balvu par mūža ieguldījumu būvindustrijā

28.Februāris, 2013
Ekonomika
Portālā

AS „Valmieras stikla šķiedra” valdes priekšsēdētājs, prezidents Andris Oskars Brutāns Latvijas Būvinženieru savienības un žurnāla "BŪVinženieris" rīkotajā konkursā „Būvindustrijas gada balva” ieguvis apbalvojumu „Par mūža ieguldījumu būvindustrijā”. Galvenās balvas saņēmējiem 25.februārī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī svinīgā ceremonijā tika pasniegta īpaša balva - mākslinieces Katrīnas Vasiļevskas «Pamatakmens», kā arī visi laureāti aprīlī dosies kopīgā ceļojumā uz Londonu, informē VSŠ pārstāve Marika Nīmante.

Kopumā konkurss norisinājās 5 mēnešus. Tā ietvaros pretendentus konkrētajā biznesa vidē vērtēja 30 profesionāli žūrijas locekļi divās konkursa kārtās. Andri Oskaru Brutānu šim apbalvojumam izvirzīja Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācija, atzinīgi novērtējot viņa nozīmi stikla šķiedras ražošanas procesa pilnveidošanā un attīstībā Latvijā un uzsverot viņa zināšanas mehānisko un automātisko tehnoloģiju jomā, kas ļāvis profesionāli īstenot daudzus iekārtu projektus.

Andris Oskars Brutāns strādā uzņēmumā gandrīz kopš tā dibināšanas dienas. Var lepoties ne tikai ar iegūtajām zināšanām inženierstudijās Rīgas Politehniskajā institūtā, bet arī ar bagāto pieredzi stiklas šķiedras rūpniecībā: sākotnēji vadījis tehnoloģiju un mašīnbūvju departamentu, pēcāk kļuvis par kompānijas viceprezidentu un valdes locekli. Par AS „Valmieras stikla šķiedra” prezidentu strādā kopš 2003.gada. A.O.Brutāns, kā savas nozares profesionālis, ir novērtēts arī ar IV šķiras atzinības krustu par nopelniem Latvijas labā.

Komentāri
Pievienot komentāru