Valmieras peldbaseinā viena gada jubileju atzīmēs ar nakts peldējumu

13.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 28. septembrī, Valmieras peldbaseinā notiks pirmās jubilejas svinības! Pasākuma ietvaros notiks «Nakts peldējums», kurā aicināts piedalīties ikviens.

Aicinām ikvienu – gan individuāli, gan kolektīvā – piedalīties «Nakts peldējumā», izvēlēties sev piemērotāko distanci, baudīt kustību prieku bez sacensību spriedzes un cīņām par uzvaru, kā arī kopā būšanu mūsu viena gada jubilejā Valmieras peldbaseinā!

Distanču garumi: 25 m (1 peldbaseina garums), 50 m (2x peldbaseina garums), 100 m (4x peldbaseina garums).

Peldēt brīvi izvēlētā ātrumā var viens cilvēks individuāli vai vecāks ar bērnu divatā. Pasākumam nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē https://naktspeldejums.lv/

Pasākuma plāns. No plkst. 19 reģistrācija Valmieras peldbaseina foajē; plkst. 20 sveiciena priekšnesums – Neona žonglieri; plkst. 20.15 svinīgais 6V peldējums (4 x 25 m), (piedalās Valmieras ievērojamākās organizācijas un uzņēmumi, kuru nosaukums sākas ar V burtu!); plkst. 20.15 – 00.00 reģistrēto dalībnieku peldējumi.

Dalība «Nakts peldējumā» – bez maksas! Valmieras peldbaseins parūpēsies par pārsteigumiem visiem dalībniekiem.

Valmieras peldbaseina viena gada jubilejas un pasākuma «Nakts peldējums» mērķis ir popularizēt peldēšanu kā veselīga un aktīva dzīvesveida neatņemamu sastāvdaļu un aicināt cilvēkus vairāk izbaudīt peldēšanu, fiziskās aktivitātes un atpūtu ūdenī, stāsta Vidzemes Olimpiskā centra pārstāve Lelde Bukovska.

NAKTS PELDĒJUMS. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru