Valmieras pedagogi saņem «Balvu izglītībā»

- 30.Septembris, 2010
Izglītība
Laikrakstā

Skolotāju dienas priekšvakarā Valmieras pašvaldība pateicās savu dibināto izglītības iestāžu pedagogiem par mūža ieguldījumu, radošu darbu, organizējot mācību procesu, par veiksmīgu sadarbību ar vecākiem, tautiskas un starptautiskas dzīvesziņas audzināšanu, profesionālu meistarību un augstvērtīgu darbu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā, ilggadēju darbu ar bērniem, audzēkņu valsts un starptautisku olimpiāžu un konkursu laureātu sagatavošanu un citās nominācijās.

NOVĒRTĒJUMS. Valmieras 5. vidusskolas direktore, vācu valodas skolotāja Rudīte Markus (no kreisās) un dzimtās valodas skolotāja Inese Mola ir to 28 pedagogu vidū, kas saņēma Valmieras pašvaldības iedibināto «Balvu izglītībā 2010». Tradicionāli pirms Skolotāju dienas tika izlozēts «Swedbank» prēmijas ieguvējs — to saņēma Rudīte Markus. Eduarda Jegorova foto

Valmieras kultūras centrā talantīgos pirmsskolas izglītības iestāžu, skolu, profesionālās ievirzes un interešu izglītības pedagogus sveica pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, izglītības pārvaldes vadītāja Inga Zariņa-Bojāre un sumināmo kolēģi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru