Valmieras novada pašvaldība godinājusi «Balva izglītībā 2021» laureātus

13.Oktobris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Piektdien, 8. oktobrī, koncert­zālē «Valmiera» norisinājās apbalvojuma «Balva izglītībā 2021» pasniegšana, kurā pirmo reizi vienkopus pulcējās Valmieras novada pašvaldības dibināto izglītības iestāžu darbinieki.

«Cienījamie skolotāji, jūsu profesija ir cēla un atbildīga misija. Jūs esat nākotnes veidotāji caur mūsu bērniem, tādēļ jūsu loma kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā ir neizmērojama. Skolotājam ir gan jāsniedz skolēniem zināšanas un prasmes, gan arī pašiem jābūt nepārtrauktā pilnveidošanās procesā, jo pasaule attīstās, un mums jāmainās tai līdzi. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka skolotājs nav tikai tas, kurš stāsta un māca, bet arī kā ģimenes loceklis, draugs, kuram uzticēties, un padomu devējs. Mīļie skolotāji, šajā svētku dienā vēlos pateikt paldies par jūsu pašaizliedzīgo darbu, milzu pacietību, neizsīkstošo enerģiju un ticību nākotnei!» sveicot skolotājus, vēlēja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES MINISTRIJAS ATZINĪBAS RAKSTU SAŅĒMĒJI. Kopā ar novada pedagogiem – Valmieras novada domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Jānis Olmanis un Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže. Publicitātes foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru