Valmieras novada delegācija pieredzes apmaiņā Giterslo apriņķī Vācijā

6.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pēc Giterslo apriņķa Vācijā uzaicinājuma augusta izskaņā Valmieras novada pašvaldības delegācija devās pieredzes apmaiņā un sadarbības stiprināšanā ar apriņķa sadarbības partneriem un pašvaldībām.

Vizītes galvenais mērķis bija iepazīt izglītības sistēmu, kārtības un drošības jautājumu risināšanu Giterslo apriņķī, kā arī, atzīmējot Giterslo apriņķa un Valmieras novada sadraudzību 31 gada garumā un apriņķa 50 gadu jubileju, pārrunāt turpmākos sadarbības virzienus.

Šobrīd Latvijas izglītības sistēmā noris vairākas reformas, tāpēc viens no mērķiem bija iepazīties tieši ar digitalizācijas ieviešanu un rīku sistemātisku lietošanu mācību procesā Vācijā. Pašvaldības delegācija vizītes laikā apmeklēja gan prestižu vidusskolu, gan vairākas sākumskolas, lai gūtu pēc iespējas daudzveidīgāku pieredzi izglītības procesu organizēšanā un nodrošināšanā. Vērtīgas zināšanas par izglītības sistēmu un tās izaicinājumiem Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē sniedza Giterslo apriņķa Izglītības pārvaldes pārstāvis.

VALMIERAS NOVADA PAŠVALDĪBAS DELEGĀCIJA VĀCIJĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
veerotaajs - 6.Septembris, 2023 - 14:54

Re cik labi tiek tērēta mūsu nodokļu nauda. Funkcionāri dodas bezmakas ekskursijā!!!!

Funkcionārs - 6.Septembris, 2023 - 21:41

In reply to by veerotaajs

Bet tgā nav Tava nauda, jo man ir labi zināms, ka Tu esi viens no tiem, kas visus nodokļus neb ūt nenomaksā

veerotaajs - 7.Septembris, 2023 - 15:16

Jūs esat izcili nepieklājīgs. Tā ir gan mana nauda, jo es visus nodokļus maksāju korekti un pienācīgi. Jums visupirms vajadzētu domāt par to, ka nepamatoti un publiski pausti apvainojumi var beigties ar tiesu darbiem. ES tik pat labi varētu apgalvot, ka Jūs esat viens no funkcionāru izdarību pielūdzējiem un vietējā lielkņaza faniem.

Pievienot komentāru