Valmieras ielu pārbūve: pērnais un šis gads

- 8.Jūnijs, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Pēc šī gada 1. janvārī fiksētās situācijas Valmieras ielu kopgarums patlaban ir 120,4 km. Pilsētas pašvaldība šogad plāno ielu remontdarbus un pārbūves vairāk nekā 4 km kopgarumā. Pēdējos piecos gados Valmierā grantēto ielu garums samazināts par 12,6 km jeb 26%. No tām 85,2 km ir ar cieto – asfaltu vai bruģi – segumu, 35,1 km – grantētas un 100 metri – ar citu segumu.

2020. gadā paveiktais

Pagājušajā gadā tika veikti gan ielu pārbūves darbi, gan arī ielu virsmas dubultā apstrāde. Pēc būvdarbiem ekspluatācijā nodotas ielas 1,3 km kopgarumā: 0,235 km jaunas grantētās ielas un 1,081 km pārbūvētu ielu ar asfalta segumu. Pagājušajā gadā turpinājās arī grantēto ielu dubultās apstrādes ar šķembām un bitumena emulsiju. Cieto segumu ieguva 5,145 km pilsētas grantēto ielu. Starp apstrādātajām ielām bija arī intensīvāk izmantotās Skolas un Sporta ielas, kurām pirms dubultās apstrādes ar šķembām un bitumena emulsiju, lai atrisinātu ūdens noteces jautājumus, bija nepieciešama virsūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmas izbūve.

IT KĀ JAU BŪTU LABI. Pērn ar virsmas dubulto apstrādi uzlabotā Sporta ielas brauktuve šodien bez liekiem putekļiem, taču abpus melnajam segumam tādas īsti pabeigta darba sajūtas tomēr nav...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru