Valmieras ielas gaida ziemu

12.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ja neņem vērā patlaban galīgi ziemai neatbilstošos laika apstākļus un arī dažādas modernās ceļu būvdarbu tehnoloģijas, kas ļauj kvalitatīvi strādāt arī pie mīnus grādiem, tad vasaras sezona ielu remontdarbos Valmierā joprojām turpinās. Tomēr pirms gadumijas ir īstais laiks novērtēt, kā izdevies paveikt visus iecerētos darbus. Liesmai to palīdz zinīgākā eksperte par ielām pilsētā – Valmieras pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere INESE KOKENBERGA.

Uzskatīsim, ka ziema jau klāt, tāpēc gribētos pavilkt strīpu ielu remontdarbu vasaras sezonai Valmierā.

No 23. novembra darbu ir uzsācis ziemas dienests, kura ziņā ielu uzturēšanas darbi pilsētā. Arī laika apstākļi jau atbilstoši ziemai. Šur un tur pilsētā vēl turpinās vasarā iesāktie darbi.

Kuri no iecerētajiem darbiem pabeigti?

Pabeigti darbi gan Ķieģeļu, gan Mālu ielā pie jaunajiem īres namiem. Pabeigts arī jau pērn iesāktais objekts Vadu ielā.

Vadu ielā interesanta situācija – asfalts beidzas ar skaistu piebrauktuvi privātmājai...

Tieši tā arī projektā bija paredzēts. Tā ir maza ieliņa, un, ņemot vērā, ka tur jaunieši brauc uz tehnikumu ar mašīnām, viņiem vajag arī stāvvietas.

Dzirdēts, ka Vadu ielā tieši jauniešu braukšanas dēļ esot vēlme uzstādīt arī guļošos policistus.

Jā, arī šis jautājums tiek risināts. Taču Vadu iela ir pabeigta. Viss paveikts arī Upes ielā gar Vienības laukumu. Atjaunota asfaltbetona seguma virskārta Kārļa Baumaņa ielas posmā no Rīgas ielas līdz Diakonāta ielai. Tur tika izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, kas tur līdz šim nebija, un tāpēc bija problēmas ar to, ka lietus ūdens nokļuva sadzīves kanalizācijā. Šajā posmā tika arī sakārtotas ietves. Vēl tika atjaunota asfaltbetona virskārta Alvila Freimaņa ielā, kur ir pilsētas maršrutu autobusu apgriešanās laukums pieturā pie Vidzemes slimnīcas. Vēl, ja runājam par ielām, ir izbūvēts auto stāvlaukums Beātes ielā 42 pie pirmsskolas izglītības iestādes Buratino, paplašinot un sakārtojot tur jau esošo stāvlaukumu. Arī satiksmes drošība tur tagad ievērojami uzlabojusies. Jaunu asfaltbetona segumu ir ieguvusi Ausekļa iela posmā no Rīgas ielas līdz Straupes ielai. Šī posma sakārtošanu jau ilgus gadus gaidīja vietējie iedzīvotāji, bija izveidojusies bedre ielas garenprofilā, tur vienmēr krājās ūdens... Pie reizes tika sakārtota arī lietus ūdens kanalizācija, arī izbūvēta gājēju ietve vienā Ausekļa ielas pusē. Tieši tādi paši darbi tika veikti arī Andreja Upīša ielā posmā no Beātes ielas līdz Rubenes ielai.

VISIEM VIETAS PIETIEK. Jaunajā auto stāvlaukumā, kas pašā Georga Apiņa ielas galā pie deviņstāvu mājām Gaujas krastā, tagad vietas vairāk automašīnām, arī atkritumu konteineri ierīkoti civilizēti – ar apakšzemes tvertnēm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru