Valmieras hokejistiem sausais zaudējums

- 14.Oktobris, 2016

Nedēļas nogalē Valmieras hokejisti atzina HK Tukums vienības pārākumu ar 0:5. Pirmais sausais zaudējums šosezon, bet rādītais sniegums nebūt neatbilda spēles gaitas ritējumam.

Spēles pašā sākumā notikumus laukumā diktēja mājinieki. Tomēr pēc pāris minūtēm aktivizējās arī viesu hokejisti. Trešdaļas garumā tukumnieki bieži vien lietoja asu spēli. Pirmos vārtus guva viesi, mazākumā pretuzbrukumā viens pret vārtsargu izskrēja Artūrs Batraks un atklāja spēles rezultātu. Ilgi nebija jāgaida, kad rezultāts tika dubultos. Vairākumā ar šķēlienu no distances viesi guva otros vārtus. Pirmais periods noslēdzās ar viesu pārākumu 0:2.

Otro trešdaļu veiksmīgāk iesāka valmierieši, izveidojot vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Spēka spēlē mājinieki arī bija vairāk pielikuši, bet veiksmīgāki vārtu gūšanā tāpat bija viesi. Perioda 10. minūtē pēc ripas neveiksmīgas nonākšanas vārtu priekšā pirmais pie tās nonāca Elvis Kaimiņš — 0:3. Pēc četrām minūtēm viesi panāca jau 0:4. Īsi pirms trešdaļas beigām dūres izvicināja Mikus Ozols ar pretspēlētāju. Periods noslēdzās ar sausu rezultātu 0:4.

Noslēdzošajā trešdaļā valmierieši nepadevās un cīnījās katrā momentā līdz galam. Tomēr iespējas netika pārvērstas vārtu guvumos. Trešdaļas 16. minūtē vārtus vairākumā guva HK Tukums vienība, panākot 0:5. Ar tādu rezultātu noslēdzās svētdienas spēle. Spēles sausais atlikums — viela pārdomām.

Metienu attiecība par labu mājiniekiem 31:25.

Nākamo spēli Valmieras HK aizvadīs svētdien, kad Rīgā tiksies ar HS Rīga 2000 komandu.

Valmieras HK – HK Tukums 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Vārti: 03:43 Artūrs Batraks (Mārtiņš Jansons) 0:1, 08:48 Aigars Vilmanis (Dāvis Pūliņš) 0:2, 29:20 Elvis Kaimiņš (Dāvis Pūliņš, Jānis Rutkis) 0:3, 33:52 Andris Kronbergs (Mārtiņš Rutkis) 0:4, 45:56 Antons Klave (Mārtiņš Kokins, Andris Kronbergs) 0:5.