Valmieras hokejisti uzvar spēcīgo «Prizma/Pārdaugava» vienību

- 29.Februāris, 2016

Valmieras HK šosezon pirmo reizi atņēma punktus Prizma/Pārdaugava komandai. Spēle viesos pēcspēles metienos noslēdzās ar rezultātu 2:1, abus vārtus komandas labā guva Matīss Megnis.

Vārtu drošība tika uzticēta komandas vadošajam vārtsargam Rihardam Cimermanim. Valmieras hokejistiem bija laba iespēja atklāt rezultātu spēles 2. minūtē, kad mājinieki nopelnīja noraidījumu. Tomēr līdz perioda 10. minūtei valmierieši nebija izdarījuši nevienu metienu uz pretinieku vārtiem. Pirmajā trešdaļā neviena no komandām rezultātu neatklāja. Toties cīņasspars hokeja laukumā bija jūtams. Periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā perioda pašā sākumā noraidījumu nopelnīja Valmieras HK līderis Lauris Žagariņš par turēšanu ar nūju. Trešdaļas lielāko daļu valmierieši aizvadīja savā aizsardzības zonā. Daudz darba bija vārtsargam Rihardam Cimermanim, kurš vārtos bija nepārspējams. Perioda vidū divu minūšu noraidījums atkal Valmieras HK, vārti tika nosargāti neskarti. Pusminūti pirms perioda noslēguma ar vārtiem ģērbtuvē izcēlās mājinieku krievu leģionārs. Trešdaļa noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu — 0:1.

Noslēdzošo spēles trešdaļu valmierieši iesāka ar noraidījumu. Tomēr fiasko piedzīvoja mājinieki, kuri vairākumā ielaida vārtus. Valmieras komandas uzbrucējs Matīss Megnis guva vārtus mazākumā — 1:1. Valmierieši bija atgriezušies spēlē. 7. minūtē par neatļautu pretinieka traucēšanu tika nozīmēts soda metiens uz Valmieras komandas vārtiem. Rihards Cimermanis neļāva ripai ielidot komandas vārtos. 18. minūtē par nesportisku rīcību no laukuma tika noraidīts Prizma/Pārdaugava hokejists. Pusminūti pirms perioda beigām Valmieras HK pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā pārāki izrādījās valmierieši. Ar otro precīzo vārtu guvumu izcēlās Matīss Megnis. Uzvara pret Prizma/Pārdaugava vienību — 2:1.

Prizma/Pārdaugava – Valmieras HK 1:2 PM (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)

Vārti: 39:26 Yegor Blazhko (Kristaps Liepa) 1:0, 42:59 Matīss Megnis (Mikus Ozols) 1:1.

PM: Ņikita Zantmans - neprecīzs, Matīss Megnis - precīzs, Eduards Hugo Jansons - neprecīzs, Lenards Roze - neprecīzs, Niklāvs Balgalvis - neprecīzs, Aleksejs Jakovļevs - neprecīzs.

Nākamo spēli Valmieras hokejisti aizvadīs mājās, 13. martā uzņemot Liepājas hokejistus. Sekojiet jaunākajai informācijai kluba mājaslapā — www.valmierashk.lv, twitter — @valmieras_hk, facebook — Valmieras HK. Hokejistiem atlikušas vien divas regulārās sezonas mājas spēles. Gaidām jūsu atbalstu!