Valmieras hokejisti pārspēj līgas līderi Daugavpili

- 28.Februāris, 2017

Februāri Valmieras hokejisti noslēguši ar uzvaru pret līgas līdervienību Daugavpils/LDz Cargo. Savu skatītāju priekšā valmierieši pārspēja viesus ar 6:3. Vārtus mājinieku labā guva Mikus Ozols, Dāvis Zunde, Kārlis Bucenieks, Lauris Dancis, Lauris Žagariņš un Pauls Krūmiņš.

Spēles pirmajā minūtē valmierieši palika mazākumā, viesi iespēju neizmantoja un paši nopelnīja noraidījumu minūti vēlāk. Pēcāk īsu brīdi Valmieras HK spēlēja lielajā vairākumā, bet ripu pretinieku vārtos neizdevās iedabūt. Perioda vidū mājiniekiem bija otrā iespēja spēlēt vairākumā, šoreiz tā tika izmantota. Ar pirmajiem vārtiem mačā izcēlās Mikus Ozols (1:0). Mazāk nekā divas minūtes pirms trešdaļas beigām uzbrucējs Dāvis Zunde panāca jau 2:0. Trešdaļa noslēdzās ar mājinieku pārsvaru rezultātā.

Otrā perioda ievadā Daugavpils/LDz Cargo vienus vārtus atguva, pēc nepilnām divām minūtēm 15 gadus vecais Kārlis Bucenieks palielināja mājinieku komandas pārsvaru (3:1). 11. minūtē daugavpilieši vairākumā guva otros vārtus spēlē, bet Valmieras HK pēc četrām minūtēm vienus vārtus atguva (4:2). Otrā trešdaļa noslēdzās ar Valmieras hokejistu pārākumu ar 4:2.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Daugavpils hokejisti guva trešos un pēdējos vārtus (vairākumā). Uzreiz nākamajā maiņā Lauris Žagariņš panāca 5:3. Pēcāk komandas apmainījās ar vairākiem noraidījumiem. Mazāk nekā četras minūtes pirms perioda beigām valmierieši nopelnīja noraidījumu, dodot labu iespēju viesiem izlīdzināt rezultātu. Vairākuma laikā daugavpilieši pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un ņēma nost vārtsargu. Pauls Krūmiņš mazākumā raidīja ripu tukšos Daugavpils/LDz Cargo komandas vārtos. Spēle noslēdzās ar pelnītiem trīs punktiem Valmieras hokejistu kontā — 6:3.

Valmieras HK — Daugavpils/LDz Cargo 6:3 (2:0, 2:2, 2:1)

Vārti: 11:56 Ozols (Bucenieks, Žagariņš, vair.) 1:0, 18:09 Zunde (Krūmiņš, Bīnerts) 2:0, 23:16 Tsybulskii (Barkovskis, Kokins) 2:1, 24:53 Bucenieks (Ozols, Megnis) 3:1, 30:30 Ļeončiks (Vabiščevičs, Jegorovs) 3:2, 34:28 Dancis (Jakovļevs, Krūze) 4:2, 44:40 Ļeončiks (Vabiščevičs, Petrovs) 4:3, 44:57 Žagariņš (Ozols) 5:3, 58:10 Krūmiņš 6:3.

Nākamo spēli Valmieras hokejisti aizvadīs nākamsvētdien, kad izbraukumā cīnīsies ar Venta 2002 vienību.