Valmieras HK/BSS/ViA svarīga uzvara pagarinājumā

- 12.Oktobris, 2018

Svētdienas pēcpusdienā Valmieras HK/BSS/ViA aizvadīja trešo mājas spēli jaunajā sezonā, tiekoties ar līgas līdervienību – komandu HK Dinaburga. Spraigā cīņā svarīgu uzvaru pagarinājumā izcīnīja valmierieši, pārspējot Dau­gavpils hokejistus ar 2:1.

Disciplīna, spēle aizsardzībā un vārtu mūra Markusa Žukovska teicamā darbība laukumā ļāva spēlētājiem un skatītājiem svinēt otro uzvaru sezonā. Pirmos vārtus valmieriešu labā guva uzbrucējs Pauls Krūmiņš, bet uzvaras vārtus 63. minūtē atnesa Toms Mencis.

Pirmo periodu abas komandas iesāka, rādot ātru hokeju. Spēle lielākoties ritēja pie abu komandu vārtiem. Lai arī abas komandas spēja stabili nostāties pretinieku aizsardzības zonā, daudzi bīstami metieni vārtu virzienā netika raidīti. Spēles pirmajā minūtē viesi Valmieras HK/BSS/ViA komandai deva iespēju atklāt  rezultātu, nopelnot divu minūšu noraidījumu, taču vārti netika gūti. Valmierieši skaitlisko vairākumu aizvadīja arī perioda vidusdaļā, taču panākumi netika gūti, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar 0:0.

Valmieriešu teicamā disciplīna pārtrūka otrā perioda vidusdaļā, 30. minūtē sodu par pretinieku turēšanu nopelnot Bruno Birģelim.