Valmieras HK piekāpjas viesiem no Daugavpils

- 28.Oktobris, 2016

Oktobra pēdējā mājas spēlē Valmieras hokejisti piedzīvoja zaudējumu Daugavpils komandai ar 2:3. Saspringtā izskaņā tomēr neizdevās izlīdzināt spēli, un trīs punkti aizceļoja uz Latgali. Divus vārtus valmieriešu labā guva Dāvis Zunde.

Pirmsspēles iesildīšanās laikā vairāku līdzjutēju skatieni tika pievērsti Daugavpils komandas spēlētājam ar 99. numuru. Debiju viesu komandas rindās piedzīvoja 22 gadus vecais uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs, kurš aizvadījis 25 spēles Rīgas Dinamo rindās un pārstāvējis Latvijas jauniešu izlases. Debija izvērtās sekmīga ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām soda minūtēm. Spēles ievadā par pretinieka klupināšanu tika noraidīts Daugavpils hokejists, līdz ar to mājiniekiem bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu. Tomēr viesu hokejisti izmantoja savu iespēju, kad valmierieši kļūdījās savā zonā, un ar metienu no vārtu priekšas rezultātu atklāja Artūrs Kuzmenkovs. Pāris minūtes vēlāk pirmo vārtu autors pārkāpa noteikumus, un šo iespēju Valmieras HK nelaida garām. Ar precīzu ripas raidījumu Daugavpils vārtos izcēlās bombardieris Dāvis Zunde — 1:1. Līdz perioda beigām abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, noslēdzoties trešdaļai, rezultāts uz tablo bija palicis draudzīgi nemainīgs.