Valmieras estrādē top jaunā grīda

Šonedēļ Valmieras brīvdabas estrādē atkal atgriezās SIA Krafter brigāde, lai jau gatavo, uz betona pamatiem izveidoto grīdas rāmi pārklātu ar pašu grīdu. Visa šī konstrukcija ir no sveķainās un tāpēc ilgmūžīgās lapegles koksnes.

Pirmoreiz Liesma objektu pārlūkoja, kad puiši beidza uz pamatu betona celmiem montēt nesošo grīdas siju karkasu. Tad bija cerība jau nākamajā nedēļā, kad tiks atvests materiāls grīdas klāšanai, visus darbus turpināt. Tomēr pauze ieilga, pa šo laiku valmieriešu brigāde tikusi galā ar divu jumtu uzklāšanu pavisam citā Latvijas vietā – Vecumniekos. 

Kad pagājušās nedēļas pirmdienā, zinot, ka materiāls grīdai atvests, iegriezos objektā, tur bija tikai firmas Krafter būvdarbu vadītājs Ģirts Brēdenfelds, kurš sīkāk pastāstīja par atjaunotās Valmieras brīvdabas estrādes grīdas tapšanas tehniskajām niansēm: 

«Grīdas apakšā ir betona pamati, atdalīti no nesošajām sijām ar bituma hidroizolāciju, lai kapilārais mitrums nepaceļas uz augšu un neaiziet uz koka konstrukciju.

GRĪDA TOP! Priekšplānā – estrādei nosacīti Gaujas puses spārnā – ar akumulatora skrūvgriezi kārtējo brusu pie jau gatavā grīdas klāja klāt skrūvē (no kreisās) Jānis Vanders, bet Raivis Grāvelsiņš no kabatas velk ārā plastmasas distanceri, lai ar skavu pistoli to piešautu pie brusas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru