Valmieras badmintonisti trešie stiprākie valstī

12.Aprīlis, 2019
Sports
Laikrakstā

Tērvetes novada sporta hallē 6. un 7. aprīlī notika Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā. Spēcīgākajā «Top Media» līgā uzvarēja Rīgas komanda «RSP/RBS». «Megogo» līgā uzvarēja Salaspils badmintona kluba komanda, savukārt C līgā uzvarēja komanda «Karosta» no Liepājas. Latvijas klubu komandu čempionāta piedalījās 24 komandas, bija pieteiks 171 spēlētājs, taču vismaz vienu spēli spēlēja 142 spēlētāji. Čempionātā piedalījās arī trīs ārvalstu spēlētāji – divi no Vācijas un viens no Indijas.

«Top Media» līgā otrajā vietā ierindojās Siguldas badmintona kluba un Siguldas Sporta skolas komanda «SBK/SSS», trešajā vietā Valmieras badmintona kluba un Valmieras bērnu sporta skolas komanda «VBK/VBSS». «Top Media» līga bija kā augstākā līga, kurā piedalījās 12 komandas, tai skaitā iepriekšējā čempionāta uzvarētājs – Valmieras komanda, kā arī viena komanda no «Megogo» līgas – Olaine, jo Salaspils komanda šajā līgā atteicās piedalīties.

Latvijas klubu komandu čempionātā VBK/VBSS tika pārstāvētas divas komandas. Pirmās komandas sastāvā tika iekļauti Una Berga, Arīna Babre, Mairis Loiko, Artūrs Ķelpe, Ojārs Koziņecs, Elmārs Pitura, Anita Švalbe un spēlējošais treneris Andis Bērziņš. Otrās komandas sastāvā – Rihards Blaubergs, Gustavs Ankravs, Edgars Vaivads, Diāna Baltiņa, Nora Konovalova un Dana Bortkēviča. VBK/VBSS otrā komanda, uzveicot Olaini ar rezultātu 5:0, piekāpjoties Cēsu komandai ar rezultātu 1:4 un 0:5 Rīgas otrajai komandai, izcīnīja 10. vietu.

VBK/VBSS pirmā komanda ar rezultātu 5:0 uzveica Rīgas trešo komandu, 0:5 piekāpās Rīgas pirmajai komandai un izšķirošajā spēlē par bronzas medaļām ar 3:0 nodrošināja sev uzvaru pār Rīgas Tehniskās universitātes komandu.

Latvijas klubu komandu čempionāta «Top Media» līgas uzvarētājs ieguva tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas klubu komandu čempionātā, kas jūlija sākumā notiks Luksemburgā. 2018. gadā Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētājs Valmieras badmintona klubs piedalījās Eiropas klubu komandu čempionātā Polijā, kā arī 2017. gadā, izcīnot 2. vietu Latvijā, piedalījās Eiropas klubu komandu čempionātā Itālijā, jo 2017. gada uzvarētāji  siguldieši atteicās no dalības. Ja šogad abi finālisti atteiksies no dalības Eiropas klubu komandu čempionātā, tad tiesības uz turieni doties tiks piešķirtas abām VBK/VBSS komandām.

TOPMEDIA badmintona līgas uzvarētāji. VBK/VBSS komanda 3. vietā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru