Valmieras automodelisti gūst uzvaru Latvijas skolēnu čempionātā

- 9.Februāris, 2011
Dzīvesstils
Portālā

Aizvadītajā sestdienā, šā gada 5.februārī, Rīgā, BJC „Daugmele” automodeļu trasē norisinājās Latvijas skolēnu čempionāts. Spēkiem mērojās automodelisti no visas Latvijas. Komandu ieskaitē par labākajiem tika atzīti VJC „Vinda” automodelisti.

Sacensības norisinājās trīs dažādās modeļu klasēs: iesācēji, G-12 un Open-16. Katrā no modeļu klasēm startēja skolēni, kas savstarpēji cīnījās individuāli, taču kopējos rezultātus noteica pēc dalībnieku iegūto apļu skaita summas visās klasēs. Tā kā „Vindas” automodelisti savāca visaugstāko apļu skaitu, komanda ieguva pirmo vietu.

Iesācēju klasē noritēja sīva cīņa starp Ventspils, Jelgavas un Valmieras automodelistiem. Lai gan finālā mūsējiem negāja tik spoži kā cerēts, tomēr godpilno otro vietu ieguva Kristaps Nille, tādējādi sniedzot lielu ieguldījumu komandas vērtējumā. Labus rezultātus iesācēju vidū parādīja arī Ralfs Krūze, kā arī pārējie Valmieras iesācēji, kas kvalificējās fināla braucieniem. G-12 un Open-16 klasē savus čempiona un vicečempiona titulus aizstāvēja Pēteris Dūnis, arī šoreiz neļaudams konkurentiem viņu pārspēt. Tāpat teicamus rezultātus parādīja Kārlis Ruks, kas līdzvērtīgi startēja gan G-12, gan Open-16 klasēs, iegūstot 4. un 2. vietu. Open-16 klasē savu meistarību pierādīja Artūrs Baikovs un Emīls Vanags, abi, tikai par pāris apļiem, atpaliekot no Ventspilnieka Andreja Solopa - pagājušā gada Latvijas čempiona, kas šoreiz ierindojās tikai 3. vietā.

Komandu vērtējumā Valmieras automedelisti pārspēja Ventspils un Jelgavas dalībniekus, kas attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā vietā. Tālāk sekoja pārstāvji no Rīgas Tehniskās Jaunrades Nama un Rīgas BJC „Daugmale”. Tikpat sīva konkurence saglabājās arī Daugavpils BJC „Jaunība” un Mazsalacas Vidusskolas trases automodelistu vidū. Rezultātā Daugavpilieši tikai ar pāris apļu pārsvaru spēja uzveikt Mazsalaciešus.

Šāda mēroga sacensībās norisinās divas reizes gadā – Februārī un Oktobrī. Aizvadītais čempionāts ir jau ceturtais pēc kārtas, kad VJC „Vinda” komanda tiek atzīta par labākajiem automodelistiem Latvijā. Mūsu censoņi startē sacensībās gan reģiona, gan valsts mērogā, kā arī aktīvi piedalās Baltijas čempionāta posmos.

Interesenti tiek laipni aicināti aplūkot un izmēģināt braucienus ar automodeļiem VJC „Vinda” trases automodeļu trasē Rīgas ielā 42, otrajā stāvā. Sīkāka informācija VJC „Vinda” majaslapā: http://www.vjcvinda.lv/

Komentāri
Pievienot komentāru