Valmiera/ORDO uzvaru lūšiem neatdod

- 22.Marts, 2016

Pamazām Aldaris LBL regulārais čempionāts tuvojas finišam, arī sestdienas spēle Jēkabpilī mūsu basketbolistiem bija pēdējā, ceturtā abu komandu tikšanās reize šosezon. Pēc mača rēķins kļuva 3:1 viesu labā — valmierieši spraigā galotnē tomēr prata noturēt uzvaru.

BK JēkabpilsValmiera/ORDO 85:90 (23:23, 16:27, 20:15, 26:25)

Viesiem pieteikumā joprojām nav Gabrāna, šoreiz arī Laksas, savukārt jēkabpilieši praktiski labākajā sastāvā un gatavi revanšam par kaunpilno sagrāvi nesen Valmierā (68:100).

Pirmā ceturtdaļa paiet līdzīgā cīņā, lielākoties vadībā mājinieki ar lietuvieti Rutkausku uzbrukuma smailē, viņu pārsvars pēc Miglinieka trejača 8. minūtē sasniedz 5 punktus — 21:16. Tomēr divi Rozīša grozi un Aigara Šķēles trejacis visu neitralizē — pēc 10 minūtēm 23:23.

Otro ceturtdaļu pārliecinoši iesāk viesi, un jau 15. minūtē mūsējiem pēc Mičela groza plus 12 un 39:27. Vēl pēc brīža, kad trāpa Rozītis, jau 14 punktu vadība — 50:36, taču puslaiks beidzas ar vēl vienu Miglinieka trejaci — tomēr plus 11 un 50:39 viesiem.

Pēc lielā pārtraukuma viesi turpina dominēt laukumā, panāk plus 16 pēc Kaufmaņa metiena un... samazina apgriezienus. Mājinieki to labprāt izmanto, un pēc 30 minūtēm, kad trejaci trāpījis Magone, no viesu pārsvara vairs palikuši tikai 6 punkti — 65:59.