Valmiera/ORDO pieveic Rīgas baronus

- 5.Aprīlis, 2016

Sestdien mūsu basketbolisti nostiprināja savas līderpozīcijas Aldaris LBL regulārajā čempionātā, savā laukumā cīņā apspēlējot — šosezon ceturto reizi no četrām — Barons/LDz komandu.

Valmiera/ORDO – Barons/LDz 79:68 (21:15, 17:21, 23:15, 18:17)

Cīņā pret astotās vietas īpašniekiem tabulā valmierieši pietaupīja otrdienas spēlei Lietuvā vienu no saviem līderiem Armandu Šķēli, tomēr arī bez viņa kontrolēja mača gaitu visas 40 minūtes.

Faktiski vienīgais no baroniem, ar kuru mūsējie netiek galā pie sava groza, bija pērn Valmierā spēlējušais Dārgais (9AB, 4 no tām uzbrukumā!). Ik pa laiciņam mājiniekiem padodas neliels izrāviens, taču ar neatlaidību viesi allaž sadeldē rezultāta starpību uz jaunā VOC halles tablo.

Uz neatdošanu vadību mājinieki pārņem ar Aigara Šķēles trejaci pie 6:5. Ceturtdaļas beigās Kaufmanim 2+2, un jau plus 9 mūsējiem, tomēr 10 minūšu rēķinu ar tālmetienu pabeidz barons Ausējs — tikai 21:15.

Otrajā ceturtdaļā pēc Vairoga trejača jau plus 10 (29:19), tomēr viesi spurojas pretī, arī Dārgā aktivitātes nekādi neizdodas apslāpēt. Tā nu pēc puslaika tikai strīdīgs 38:36 valmieriešiem par labu.

KAUČA SAVĀ ELEMENTĀ! Sestdienas mačā labākais mājinieku sastāvā bija Jānis Kaufmanis (ar bumbu), kurš apliecināja savu snaipera talantu no visām pozīcijām. Edgara Vaivada foto