Valmierā viesojas labklājības ministre Evika Siliņa

- 24.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 19. maijā, Valmieru darba vizītē apmeklēja labklājības ministre Evika Siliņa, ministres biroja vadītāja Madara Černauska, ministres padomniece juridiskajos jautājumos Dace Kļaviņa, ministres ārštata padomniece bērnu tiesību politikas jautājumos Līga Āboliņa un ministres padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos Ilze Čikule.

Ministri vizītes laikā pavadīja Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, un Kaija Muceniece, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja. 

Vizīti labklājības ministre sāka ar Valmieras novada pašvaldību, kur tika prezentētas Valmieras novada aktualitātes pēc administratīvi teritoriālās reformas, pārrunāti sociālās un veselības aprūpes jomas izaicinājumi reģionā, kā arī apspriesti aktuālie jautājumi deinstitucionalizācijas procesa īstenošanā – infrastruktūras izveide un sociālo pakalpojumu nodrošināšana Valmierā, Rūjienā, Mazsalacā, Naukšēnos un Vaidavā.

DAUDZFUNKCIONĀLĀ SOCIĀLO PAKALPOJUMU CENTRA APMEKLĒJUMS. No kreisās: Raimonds Kuncevičs, būvuzņēmuma «Renesanse» valdes loceklis, Evika Siliņa, labklājības ministre, Kaija Muceniece, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja, Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valmierietis - 24.Maijs, 2023 - 16:10

Nu gan ! Amatpersonu uzskaitījums fotogrāfijas parakstā un vēl lielāks tekstā, bet par ministres galveno iemeslu atbraukt uz Valmieru, tikai labi ja pāris teikumu. Žurnālisti varētu papētīt, kādēļ ministri viens aiz otra tik cītīgi Valmieru iecienījuši apmeklēt. Vai mēs visiem ministriem tik labi, vai arī visiem viņiem kaut ko no stabilās Valmieras pašvaldības vajag?

Mežinieks - 25.Maijs, 2023 - 08:44

Laikam jau no Valmieras pat ministriem ir ko pamācīties.

arī valmierietis - 25.Maijs, 2023 - 15:03

Šajā objektā viss notiek! Gan tāpēc, ka te strādā Valmierā šobrīd kvalitatīvākie izpildītāji, gan tāpēc, ka pa vidu visam nav lielā valstiskā bremze - "Valsts nekustamie īpašumi". Šī valsts valstī patiešām kustību neļauj.

Valmierietis - 25.Maijs, 2023 - 17:15

Par to tad arī rakstīt vajadzēja, nevis 2x titulēto personu vārdus saukt

Pievienot komentāru