Valmierā veido placdarmu Lidl lielveikalam

- 20.Marts, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

SIA Lidl Latvija, kas iepriekš bija pazīstams kā SIA MMS Property Solutions ar pusmiljonu eiro lielu dibināšanas pamatkapitālu, pagājušajā nedēļā – 13. martā – palielinājusi pamatkapitālu par 21 miljonu eiro, ieguldījumam kopumā sasniedzot 56,5 miljonus eiro.

Kā zināms, Lidl ir visā Eiropā zināms uzņēmums, zemo cenu lielveikalu ķēde ar 10000 veikaliem 30 valstīs, un tā ir trešā lielākā mazumtirdzniecības ķēde pasaulē. Lidl ir zemo cenu līderis, un, vērtējot no ekonomikas viedokļa, tas ir ļoti pozitīvi. Latvijas pircējiem tiks piedāvāta lielāka iespēja izvēlēties un iegādāties gan preces no citiem Eiropas tirgiem, gan Baltijas valstu ražojumus. Piemēram, Lietuvā patlaban ir 39 Lidl veikali, un arī Latvijā ar laiku plānots sasniegt līdzīgu skaitu veikalu. Pagājušā gada rudenī Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē, sākās 55 miljonus eiro vērtā Lidl loģistikas centra būvniecība, plānots, ka Lidl loģistikas centra platība būs 47000 kvadrātmetru, t.i., 4,7 hektāri. Loģistikas centrs būs aprīkots ar inovatīviem apkures un energoefektivitātes risinājumiem, modernām atkritumu šķirošanas sistēmām. Tiks izbūvētas noliktavas un administrācijas ēkas, kas aprīkotas ar atbalsta iekārtām un infrastruktūru.

Sākotnēji, lai attaisnotos loģistikas centra izveide, ko būvē kompānija Merks, Latvijā 2020. gadā, vienlaikus ar loģistikas centra atklāšanu, tiks atvērti vismaz 10 veikali, vienu no tiem drīzumā sāks būvēt arī Valmierā četrstūrī starp Stacijas – Meža,  Krāsotāju un Dīķa ielām.

VISS VĒL PROCESĀ. Koka ēka Meža ielā 3 piektdien jau bija demontēta līdz griestu pārsegumam, arī te šonedēļ viss būs nojaukts līdz pat pamatiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru