Valmierā ražos "Patria" daļas

- 30.Jūnijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Patīkama ziņa un reizē augsts novērtējums Valmieras metālistiem – īsi pirms Jāņiem metālapstrādes uzņēmums SIA Metāro parakstīja līgumu ar Somijas uzņēmumu Patria par sadarbību militārā transportlīdzekļa virsbūves daļu ražošanā. Pašlaik paredzēts, ka šis Valmieras metālapstrādes uzņēmums ražos noteiktas transportlīdzekļa korpusa daļas.

SIA Metāro ir nestandarta rūpniecisko iekārtu projektētājs un ražotājs, kas aktīvi darbojas arī esošo iekārtu uzlabošanā un atjaunošanā. Uzņēmums dibināts 2003. gadā uz akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra mehāniskā ceha bāzes, šobrīd šeit ražošana notiek 1800 kvadrātmetru platībā. Metāro līdz šim sevi pierādījis kā daudzveidīgu metālapstrādes pasūtījumu kvalitatīvu un uzticamu izpildītāju, uzņēmuma galvenie klienti ir celulozes un papīra, kokapstrādes, optisko šķiedru un stikla šķiedras ražotāji. Valmierieši savu produkciju piegādājuši arī klientiem Vācijā, Īrijā, Igaunijā un Skandināvijas valstīs.

Par svarīgā pasūtījuma uzticēšanu uzņēmumam gandarīts SIA Metāro direktors Artūrs Ščukins: «Jaunā Valmieras novada iedzīvotājiem varētu būt interesanti, ka pie mums tiks ražotas militārā transportlīdzekļa daļas Somijas uzņēmumam. Un man ir prieks, ka šis Somijas uzņēmums nav koncentrējies uz konkrētu tradicionālo rūpniecības centru Latvijā, tā vietā meklējot sadarbības partnerus dažādos reģionos un tādējādi veicinot ekonomisko aktivitāti arī Valmierā.

NESĪS ARĪ VALMIERAS VĀRDU. Lai kurā zemeslodes punktā šī Patria sērijas sešu riteņu pilnpiedziņas bruņumašīna kādreiz arī nonāktu, tās kopējā varenībā būs arī daļa no Valmieras metālapstrādes uzņēmuma Metāro veikuma. Foto no Eurocom Worldwide arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valmierietis - 4.Jūlijs, 2021 - 00:48

LABA ZIŅA ! Būs LABAS darba iespējas valmieriešiem !!!
Ražosim KVALITATĪVAS metāla daļas VALMIERĀ !

Pievienot komentāru