Valmierā pirmo reizi būs «drive-in» kino

14.Maijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 16. maijā, Valmierā norisināsies filmas demonstrēšana brīvdabā, skatītājiem kinoteātrī iebraucot ar automašīnām. Pirmais kino seanss stāvlaukumā pie Vidzemes Olimpiskā centra (Rīgas ielā 91) plkst. 22, iebraukšana no plkst. 21.30. Tā būs filma par sapņošanu un mīlestību – skatītāju un kinokritiķu atzīts mūzikls «La La Land: Kalifornijas sapņi». 

«Rūpējoties par veselību un ievērojot distancēšanās noteikumus, filmas skatīšanās iespējama tikai no automašīnas. Iebraukšana no Vaidavas ielas puses. Tā kā autostāvvietā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam maksu par autostāvvietu veikt iepriekšpārdošanā bezrindas.lv. To būs iespējams izdarīt arī pirms seansa, izmantojot bezkontakta norēķinus. Maksa par autostāvvietu vienai automašīnai ir 10 EUR.

Filma «La La Land: Kalifornijas sapņi» stāsta par pāri, viņu sapņiem un grūto ceļu uz to. Mia ir topošā aktrise, kura strādā kafejnīcā, pasniedzot kafiju filmu zvaigznēm. Viņas mīļotais ir Sebastians, džeza mūziķis, kurš naudu pelna, uzstājoties ar koncertiem šaubīgos un noplukušos bāros. Panākumiem pieaugot, jaunais mīlnieku pāris saskaras ar lēmumiem, kas sāk graut viņu mīlestību. Sapņi, pie kuriem viņi strādājuši tik smagi, nu viņus var izšķirt.

Filmai ir rekordliels Amerikas Kinoakadēmijas balvas nomināciju skaits, «Oskaru» saņemot arī tādās kategorijās kā «Labākā komēdija/mūzikls», Deimians Šazels – «Labākais režisors» un «Labākais scenārijs», Emma Stouna tika atzīta par labāko aktrisi, Raiens Goslings saņēma balvu «Labākais komēdijas/mūzikla aktieris», komponists Džastins Hurvics balvu saņēma gan par filmas mūziku, gan par labāko dziesmu «City of Stars» u.c. 

Filma būs skatāma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Skaņas signāls tiks nodrošināts ar radiofrekvences palīdzību, kurai pieeju būs iespējams saņemt pie iebraukšanas teritorijā. Rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, brīvdabas kino vakara apmeklētājiem jāievēro drošības noteikumi.

* Teritorijā drīkst iebraukt tikai ar vieglo automašīnu.

* Vienā automašīnā vienlaikus var atrasties viena persona vai personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā.

* Automašīnu drīkst novietot tikai norādītajās vietās.

* Seansa laikā nav atļauts atvērt mašīnas logus.

* Skatītāji nedrīkst izkāpt no automašīnas, tomēr, ja to ir nepieciešams darīt vai ir vajadzīga palīdzība, jāizmanto automašīnas avārijas gaismas, pievēršot tehniskā personāla uzmanību.

* Izbraucot no teritorijas seansa laikā, atgriešanās nav iespējama.

* Pēc seansa uzreiz jāizbrauc no stāvvietas, tajā lieki neuzkavējoties.

Brīvdabas «drive-in» kino vakaru rīko Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmieras pilsētas pašvaldība, «Kino Gaisma/3D Cinema Valmiera» un SIA «FDT»», informē pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare. Aktuālākā informācija par pasākumu pieejama Valmieras Facebook lapā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru