Valmierā paplašina optiskā tīkla pieejamību

- 1.Jūnijs, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Lattelecom turpina optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi Valmierā. Patlaban izbūve norisinās Voldemāra Baloža, Siguldas un Vaidavas ielās, taču tiek plānota arī Jumaras, Ausekļa, Siguldas un Rīgas ielās.

Pabeidzot infrastruktūras izbūvi, jau esošajām gandrīz 6000 mājsaimniecībām Valmierā, kam pieejams Lattelecom optiskais internets, tiks pievienotas vēl 800 mājsaimniecības. Optiskā interneta tehnoloģija nodrošina ievērojami lielāku datu pārraides kapacitāti, kas nozīmē, ka visas darbības internetā norisināsies daudz ātrāk.

„Ceram, ka Lattelecom veiktās investīcijas optiskās infrastruktūras izbūvē veicinās Valmieras iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Pilsētā, kurā ir tik attīstīta kultūras, izglītības un sporta dzīve, kā arī vietējā uzņēmējdarbība, noteikti novērtēs daudzās iespējas, ko sniedz piekļuve jaudīgajam optiskā interneta tīklam. Nav noslēpums, ka viena no reģiona sekmīgas attīstības atslēgām ir modernu informācijas tehnoloģiju pieejamība un kvalitāte,” komentē Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča. Viņa norāda, ka optiskā tīkla pieslēgums lietotājiem ļauj kvalitatīvi, bez laika un nervu bojāšanas izmantot ātra interneta priekšrocības - tiešsaistes video augstā kvalitātē,  online spēles bez attēla un skaņas aiztures, personīgo failu apmaiņa ar draugiem un kolēģiem u.c.

„Internets šodien kļuvis par neatņemamu rīku gan informācijas vākšanā un apstrādē, gan klientu apkalpošanā, gan saimnieciskajā darbībā un pat ražošanā. Savukārt kvalitatīvs internets ir priekšnosacījums iepriekšminēto procesu sekmīgai realizēšanai. Novērtējam Lattelecom veikto ieguldījumu interneta tīkla paplašināšanā un pakalpojuma uzlabošanā,” stāsta Inesis Boķis, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs.

Patlaban Lattelecom optiskais internets ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s jau ir pieejams vairāk nekā 425 000 mājsaimniecību visā Latvijā. Pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu nodrošina unikāls pieslēgums katram lietotājam, ko lieto vienīgi attiecīgais klients.

Komentāri
Pievienot komentāru