Valmierā notiks Latīņamerikas deju čempionāts

- 12.Februāris, 2014
Kultūra un izklaide
Portālā

22.februārī plkst.12.30 Valmieras sākumskolas sporta zālē notiks Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās. Pēc turpat 20 gadu pārtraukuma Valmierā Latvijas čempionāts tiek organizēts otro reizi – šajā laikā notikušas dažādas kausu izcīņas vai draudzības sacensības.

Čempionātā piedalīsies dejotāji deviņās vecuma grupās – bērni, juniori I UN II, jaunieši, pieaugušie un seniori I UN II, U 21, nodrošinot skatītājiem dažāda rakstura un temperamenta priekšnesumus. Kā pastāstīja Valmieras Valsts ģimnāzijas direktora vietniece Jolanta Šekstello: „Šis čempionāts dejotājiem ir ļoti svarīgs, jo viņi cīnīsies par Latvijas čempiona titulu Latīņamerikas dejās, kā arī gūs nozīmīgus punktus Latvijas Sporta deju federācijas (LSDF) reitinga tabulas kopvērtējumā, jo pēc tā diviem labākajiem pāriem tiks dāvāta iespēja piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos.”

Dejotājus vērtēs starptautiska un profesionāla žūrija, ko veidos deviņi ārzemju tiesneši no deviņām valstīm – Francijas, Itālijas, Austrijas, Spānijas, Ungārijas, Anglijas, Zviedrijas, Vācijas un Somijas.

Latvijas čempionātu Latīņamerikas dejās organizē Valmieras Valsts ģimnāzija (VVĢ) un VVĢ sporta deju studija „Saltāre” (vadītājs Rihards Bergs). Pieteikums čempionāta rīkošanai LSDF tika iesniegts pagājušajā gadā, un, federācijas prezidijam izvērtējot līdz šim organizētās sacensības „Valmieras Rudens”, VVĢ tiks dots akcepts Latīņamerikas deju čempionāta rīkošanai.

Ieejas maksa skatītājiem (visai dienai): Eur 8.

Programma

Komentāri
Pievienot komentāru