«Valmiera Glass FK/SKS» sezonu noslēdz ar uzvaru

- 25.Februāris, 2016

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā «Valmiera Glass FK/SKS» sezonas pēdējā spēlē izbraukumā Madonā ar 4:3 pārspēja «Madona FK». Turnīra pēdējo četru spēļu bilance valmieriešiem tādējādi noapaļojās līdz trim uzvarām un viena neizšķirta.

Spēlē pirmos vārtus guva mājinieki — 5. minūtē precīzs bija Klāvs Sveķis. Valmierieši atbildēja ar Mārča Ērgļa vārtu guvumu trīs minūtes vēlāk. 11. minūtē pirmos vārtus sezonā guva Raimonds Brēža, izvirzot savu komandu vadībā — 2:1. Rezultāta starpību līdz diviem vārtiem spēles 20. minūtē palielināja Alvis Dubovs. Laukuma saimnieki gan spēja atbildēt un 26. minūtē gūt savus otros vārtus — gols Andreja Sitika rēķinā. Viņu prieki gan bija īsi, jo Dubovs divas minūtes vēlāk atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Spēles 31. minūtē Alvis atkal bija uzmanības centrā, šoreiz gan neveiksmīgi bumbu ieraidot savu, Matīsa Kučinska sargāto vārtu tīklā — 4:3. Atlikušajās minūtēs rezultāts palika nemainīgs, valmieriešiem izdevās nosargāt iegūto pārsvaru un noslēgt šo sezonu uz pozitīvas nots.

Turnīrā gan vēl palikušas vairākas neizspēlētas pārceltās spēles. Viena no tām tiešā mērā vēl var iespaidot «Valmiera Glass FK/SKS» ieņemto vietu. Pašlaik valmierieši ierindojas 5. vietā (deviņu komandu konkurencē). Ja Madonas futbolisti zaudēs «Tente» komandai, tad šī vieta arī tiks saglabāta. Vēl neskaidrāka situācija vērojama tabulas galvgalī, kur par uzvaru čempionātā notiek cīņa starp  Rēzeknes, «Ošukalns/B» un «Tente» komandām.

Savelkot statistikas rādītājus, citu komandu vidū «Valmiera Glass FK/SKS» savā debijas sezonā ir pati pieticīgākā vārtu guvēja (tikai 44, turnīra pastarītei — 43 un vēl divas spēles priekšā). Toties ir viena no mazāk vārtu ielaidušajām komandām. Visvairāk vārtu valmieriešu labā šosezon guvis Valdis Veinbergs (8 vārti), Alvis Dubovs (7) un Mārcis Ērglis (7).

KOMANDA. «Valmiera Glass FK/SKS» pilnā kaujas sastāvā 2015./2016. gada sezonā. Raivo Sarelainena foto