«Valmiera Glass FK/SKS» sezonas finiša taisnē

- 16.Februāris, 2016

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā «Valmiera Glass FK/SKS» aizvadījusi vēl divas spēles, kā arī spēli Latvijas kausa (LK) izcīņā. Vispirms Rīgā ar 5:3 tika pārspēti «PB Line», mājās LK 1/16 finālā paspēlēts «TFK Rēzekne/Trans Speed» — 4:6 un visbeidzot sezonas pēdējā mājas spēlē viņsvētdien nospēlēts neizšķirti 1:1 ar «FC Nikers».

Spēlē pret «PB Line» ar trim vārtiem valmieriešu sastāvā atzīmējās Valdis Veinbergs, tos gūdams 2., 8. un 15. spēles minūtē. Izšķirošie mirkļi izvērtās vien otrā puslaika pēdējās divās minūtēs, līdz tam rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu — 3:3. Vispirms spēles 39. minūtē noteikumu pārkāpumu skaita pārsniegšanas dēļ ar 10 m soda sitienu uz saviem vārtiem tika sodīti mājinieki. Valmieriešu šī sitiena štata izpildītājs Kaspars Bacis sita nekļūdīgi — 4:3. Piekto golu spēles pēdējā minūtē mūsējie panāca jau ar bumbas raidījumu tukšos vārtos, precīzi no savas laukuma puses sita Artūrs Pallo.

Izspēlēta arī Latvijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēle, kurā valmieriešiem pretī stājās «TFK Rēzekne/Trans Speed». Nervozā spēlē trešdienas vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā pārāki izrādījās viesi no Latgales, tādējādi izslēdzot Valmieras komandu no tālākās turnīra norises. Jau pirmajā puslaikā viņi guva sešus bezatbildes vārtus. Laukuma saimnieki pamodās vien otrajā puslaikā, atspēlējot četrus vārtus. Spēles gala rezultāts — 4:6. Mūsējo labā vārtus guva Maksims Koļesņikovs, Dāvis Rutks, Kristers Lūsiņš un Valts Jaunzems.

Šīs sezonas pēdējā mājas spēlē «Valmiera Glass FK/SKS» svētdien tikās ar vienu no turnīra līderiem — «FC Nikers». Lielāko daļu spēles laika valmierieši atradās iedzinējos, līdz 40. minūtē izlīdzinājuma vārtus guva Alvis Jaunzems, izraudams mājiniekiem laimīgu neizšķirtu — 1:1.

Pēdējo turnīra cīņu valmierieši aizvadīs šosvētdien Madonā, kur viņus pl. 19 uzņems «Madona FK». Kārtu līdz sezonas noslēgumam «Valmiera Glass FK/SKS» turnīra tabulā pagaidām ieņem 6. vietu.

SPRUKĀS. Dāvja Rutka un Valda Veinberga redzeslokā nonācis «FC Nikers» spēlētājs Raitis Grablovskis.