Valmierā gar zemi ventspilnieki!

- 17.Marts, 2023

Otrdien par lielisku dāvanu saviem līdzjutējiem parūpējās Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, priekšpēdējā Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā apspēlējot stabilu turnīra tabulas pirmā astotnieka vienību – BK Ventspils!

Valmiera Glass/ViA – BK Ventspils 98:86 (19:18, 20:27, 29:16, 30:25)

Ciemiņi bija ieradušies savā labākajā sastāvā, kamēr mājiniekiem ierindā bija atgriezies vien Makkāls, kurš viņam atvēlētajā spēles laikā izpaudās sev pierastajā atlētiskajā manierē, palīdzot atslogot starta piecnieka basketbolistus.

Valmierieši spēli sāka atbildīgi un centīgi, taču pirmo reizi vadībā tika vien 6. minūtē pēc kapteiņa Vēvera 2+1 gājiena – 12:10. Aizsardzība bija pārāka par uzbrukumu abiem pretiniekiem, tomēr Zrno ļāva ceturtdaļu pabeigt ar minimālu pārsvaru mājiniekiem – 19:18.

BŪS VĒL DIVI PUNKTI! Valmieriešu uzbrukuma līderis Tervels Beks (ar bumbu lēcienā) otrdien aizvadīja izcilu spēli, gandrīz 38 minūtēs gūstot 34 punktus un izcīnot 12 bumbas zem groziem, kā arī izprovocējot pret sevi 7 pretinieku piezīmes. Jāņa Lārmaņa foto