"Valmiera FC" papildina sastāvu

- 11.Septembris, 2020

Šīs nedēļas nogalē atsāksies Optibet Virslīgas čempionāts futbolā, kuru Valmiera FC turpinās, svētdien pl. 16 savā laukumā uzņemot Metta/LU komandu.

Bet vēl pirms divu nedēļu pārtraukuma, kas bija saistīts ar valstsvienības līdzdalību Nāciju līgas turnīrā, valmierieši piedzīvoja vairākus dramatiskus pavērsienus. Vispirms pēc tam, kad žurnālistu un futbola līdzjutēju balsojumā par jūlija labāko virslīgas futbolistu tika atzīts Tolu Arokodare, puisis, aģenta samusināts, tā saskuma par to, ka komandas vadība viņu par pusotru miljonu eiro nepārdod beļģu klubam Anderlecht, ka atteicās doties laukumā pret Liepāju, 15. kārtas maču noraugoties no tribīnēm. Mūsējie pēc Ērika Puncula trāpījuma 31. minūtē atradās vadībā līdz pat kompensācijas laika pēdējai minūtei, kad liepājnieku leģionāram Leandro Nikolasam Teijo izdevās izraut laimīgu 1:1 neizšķirtu.

Nākamajā kārtā Tolu atkal bija ierindā, ar precīzu pendeli palīdzot valmieriešiem ar 2:0 (komandas otrie vārti Kriša Kārkliņa kontā) uzvarēt šosezon neizteiksmīgi spēlējošo Jelgavu un ar 15 trāpījumiem pretinieku vārtos nostiprināties līgas snaiperu saraksta galvgalī.