Valmierā durvis ver jau otrā BENU Aptieka

16.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

16. augustā svinīgā pasākumā Ausekļa ielā 29 tika atvērta otrā BENU Aptieka Valmierā. Tā atrodas valmieriešiem ērtā un pieejamā vietā, netālu no Vidzemes Olimpiskā centra. Aptiekas atklāšanā piedalījās BENU Aptiekas direktore Anete Rožkalna, kas uzsvēra aptiekas nozīmi reģionu iedzīvotāju veselības un labsajūtas veicināšanā.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk Ausekļa ielā 29 klientiem būs pieejama augstākā līmeņa farmaceitiskā aprūpe pie profesionāliem, atsaucīgiem un atbildīgiem farmaceitiem.  Līdzšinējie aptiekas klienti ir laipni aicināti pieteikties un izmantot plašās BENU Aptiekas lojalitātes programmas priekšrocības, kas piedāvā labākās atlaižu un bonusu iespējas visu aptieku tīklu vidū Latvijā. Kā arī turpmāk klientiem būs pieejams vēl plašāks veselībai, skaistumam un labsajūtai nepieciešamo preču klāsts – visu veidu medikamenti (valsts kompensējamie, recepšu un bezrecepšu), vitamīni un uztura bagātinātāji, higiēnas preces, kā arī pasaulē atzītu zīmolu dermatoloģiskā kosmētika un matu kopšanas līdzekļi. Aptiekā pieejami arī vegāniem un veģetāriešiem piemēroti produkti, piemēram, uztura bagātinātāji un citi produkti, kuru ražošanā nav izmantoti dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielas. Turklāt, par godu īpašajam notikumam, BENU Aptieka valmieriešiem sagādājusi īpašu pārsteigumu – laika posmā no 16. līdz 31. augustam, aptiekā noformējot BENU Lojalitātes karti, pirmajam pirkumam tiek piešķirta 20% atlaide.[1]

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, jaunā BENU Aptieka atrodas valmieriešiem viegli pieejamā vietā, nozīmīgāko Valmieras sporta objektu – Vidzemes Olimpiskā centra, Valmieras peldbaseina un populārās BMX trases – tuvumā.

Aicinām valmieriešus un pilsētas viesus apmeklēt jaunatvērto aptieku, kā arī vienmēr jautājumos par veselību, uztura bagātinātāju un kosmētikas izvēli droši varat vērsties pie mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem farmaceitiem, kas sniegs padomu un ieteiks tieši Jums piemērotākos produktus.

 


[1] Akcija spēkā BENU Aptiekā Ausekļa ielā 29, Valmierā.

Akcija neattiecas uz recepšu medikamentiem, kompensējamām recepšu ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem, akcijas precēm un dāvanu kartēm.

Apmaksāta publikācija
Komentāri
Pievienot komentāru