Valmierā diskutē par enerģētikas risinājumiem

15. martā Jāņa Daliņa stadiona kompleksa konferenču zālē notika Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona biznesa forums Enerģētika 2023. Risinājumi un iespējas uzņēmumu konkurētspējai.

Pasākums, kuru rīkoja LTRK Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA Enefit, bija kupli apmeklēts.

Pasākuma moderators bija LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Ar Valmieras pieredzi apkures un ēku siltināšanas jomā dalījās Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, ar prezentācijām uzstājās   Ekonomikas ministrijas Enerģētikas finanšu instrumentu departamenta direktors Gatis Silovs un SIA Enefit biznesa klientu segmenta vadītājs Edgars Cvetkovs. Pirmais runātājs ļoti augstu vērtēja un cildināja Valmieru par veikumu ēku siltināšanas jomā un pārdomātu politiku apkures jautājumu risināšanā, minot kā pozitīvo piemēru visai Latvijai. Tāpat Gatis Silovs uzteica SIA VALPRO veikumu uzņēmuma energoresursu taupīšanā un jaunu energoefektivitātes iespēju meklēšanā. Ministrijas pārstāvis sīkāk iepazīstināja ar šobrīd pieejamajām Eiropas fondu atbalsta programmām energoefektivitātes jautājumu risināšanā. Igauņu kompānijas Enefit pārstāvis savā prezentācijā plašāk izvērsa tēmu par elektrības izmaksu samazināšanas iespējām svārstīga tirgus apstākļos.

VIEDOKĻI NO PIECIEM SKATA PUNKTIEM. Diskusijā par enerģētiku (no kreisās) Gunārs Valdmanis, Āris Žīgurs, Aivars Flemings, Gatis Silovs un Edgars Cvetkovs. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru