Valmierā darbu turpina bēbīšu skolas

6.Oktobris, 2010
Izglītība
Portālā

Valmieras Jaunatnes centrāVinda” (Rīgas iela 42) un pirmsskolas izglītības iestādēsSprīdītis” (Rūpniecības iela 29) un „Vālodzīte” (Smiltenes iela 10) darbu atsākušas bēbīšu skolas, kurās tiek uzņemti bērni no 4 mēnešu līdz 2 gadu vecumam.

Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda” bēbīšu skolas nodarbības norisinās divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās no plkst. 10.00 – 16.30 un šobrīd tās apmeklē 30 mazuļi kopā ar savām māmiņām. Lai arī nodarbības jau sākušās, interesenti aicināti tām pievienoties jebkurā laikā. Nodarbības vada pirmsskolas izglītības skolotājas Agita Ziņģīte un Inese Krujēle.

PII „Vālodzīte” bēbīšu skolas „Mazputniņi” nodarbības atsākās 4. oktobrī. Tās tiek organizētas divas reizes nedēļā - pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 15.00- 16.00. Nodarbības vada pirmsskolas izglītības skolotāja Sandra Bērziņa.

Arī PII „Sprīdītis” bēbīšu skolas nodarbības atsākušās 4.oktobrī un turpmāk notiks četras reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās no plkst. 14.30 – 15.30, kā arī pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14.30 – 15.30. Nodarbības vada pirmsskolas izglītības skolotājas Līga Iesmiņa un Anda Zikmane. No septembra PII „Sprīdītis” darbu atsācis arī bērnu rotaļu centrs, kuru var apmeklēt bērni no 1,5 gadu  vecuma uz laiku līdz 4 stundām dienā. Bērnu rotaļu centrs strādā no plkst. 8.00 – 14.00 un samaksa par vienu stundu ir 0,25 LVL.

Bēbīšu skolas nodarbības var apmeklēt jaunie vecāki kopā ar mazuļiem no četru mēnešu vecuma. Nodarbību laikā mazuļi, atbilstoši savam vecumam, apgūst kontaktēšanās prasmes ar citiem bērniem, rotaļājas, vingrina runas un muzikālās iemaņas, savukārt bēbīšu māmiņām vai tētiem tā ir iespēja satikt savus domubiedrus, iemācīties jaunas šūpuļdziesmas un izpildīt dažādus vingrinājumu kopā ar savu mazuli.

Bēbīšu skolās tiek pievērsta uzmanība gan bērna fiziskajai, gan intelektuālajai attīstībai, stiprinot emocionālo saikni starp māmiņu un mazuli. Bērni, kuri apmeklējuši nodarbības, ir drošāki un atvērtāki pret jaunu vidi. Vienlaikus mazuļi tiek sagatavoti mācību procesam pirmsskolas izglītības iestādēs un zina, ko no viņiem prasīs skolotājas.

Jāpiebilst, ka visās Valmieras bēbīšu skolās nodarbību maksa ir vienāda – astoņi lati mēnesī. Plašāka informācija par pieteikšanos nodarbībām pieejama Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda”, PII „Sprīdītis” un PII „Vālodzīte”.

Komentāri
Pievienot komentāru