Valmierā būs Nakts rogainings

21.Septembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad 24. septembra vakarā pienāks krēslas laiks, iedegsies lukturīši un piedzīvojumu meklētāji dosies orientēšanās izaicinājumā. Viņi ir komandas cilvēki un kā komanda veiks šo uzdevumu – gan orientēšanos apvidū, gan orientēšanos zināšanās par Valmieru, tās notikumiem, cilvēkiem. Vai vēlies būt starp viņiem? Piesakies līdz 21. septembra plkst. 8. Dalība ir bez maksas.

Stāsta Valmieras novada pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare: «Dalībniekiem būs iespēja startēt trīs dažādās distancēs pilsētvidē un tuvējās apkārtnes mežos: Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogainings saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem; 1,5 stundu «Val-mierīgā garā» rogainings vai 2 stundu veloorientēšanās distance «Velo-rogainis», šajās divās distancēs orientēšanās tiks apvienota ar erudīcijas uzdevumiem, aicinot Valmieru iepazīt neierastā gaismā.

Tiek gaidītas komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā, kur vismaz viens dalībnieks ir pilngadīgs. Piedalīties aicinātas ģimenes, darba kolektīvi, draugu kompānijas un ikviens, kurš piektdienas vakaru vēlas pavadīt aktīvi un pozitīvā kompānijā, startējot sev piemērotākajā – Open, Sieviešu, Ģimenes, veterānu – grupā Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogainingā, vai kādā no distancēm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru