«Valkvarcs» – viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Vidzemē

- 3.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai arī SIA «Valkvarcs» dibināta 2011. gadā, tās speciālistiem pieredze karjeru izstrādē esot krietni ilgāka. Rūjienā reģistrētais uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem bijušajā novadā, tādēļ tas, sagaidot Latvijai svarīgus svētkus, ne reizi vien ir pamatoti sumināts. Kā izdevies panākt strauju uzņēmējdarbības attīstību un kas aktuāls uzņēmumā ir pašlaik? Par to saruna ar SIA «Valkvarcs» loģistikas speciālistu ILMĀRU BĒRZIŅU.

Kādi pašlaik ir uzņēmuma galvenie pamatdarbības veidi?

Ražojam ceļu būvmateriālus: granti, šķembas un smiltis, kā arī veicam karjeru izstrādes tehnikas nomu un sniedzam visdažādākos transporta pakalpojumus. Pašlaik karjeru izstrādi vienlaikus veicam divos grants un vienā dolomīta atradnē. Ražošana notiek Ropažos, Plācī un pie Cēsīm.

Mūsu sniegto pakalpojumu klāstā ietilpst grants, smilts un šķembu piegāde pasūtītājiem plašā reģionā, sniedzam arī treilera, ūdens sūknēšanas, ekskavatora un frontālā iekrāvēja pakalpojumus, kā arī sijātāju, drupinātāju un vēl citu specifisku iekārtu nomu.

No teiktā noprotams, ka jūsu tehnikas un auto parks ir jaudīgi aprīkots, bet tas taču prasa prāvus ieguldījumus.

Transportam un modernām iekārtām mūsu biznesā ir ļoti liela, izšķiroša loma, tādēļ uzņēmuma vadība attīstībā par primāro ir izvirzījusi investīcijas jaunās karjeru izstrādes iekārtās un tehnoloģijās.

ILMĀRS BĒRZIŅŠ: «Mūsu darbs ir tik specifisks, ka tajā bez gadiem uzkrātas pieredzes nav ko iesākt.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Ha - 9.Jūlijs, 2024 - 22:01

Aizbrauc uz to savu karjeru un pasties kā visi tur katru dienu pālī strādā.

Pievienot komentāru