Vai šobrīd «nelaime nenāk viena»?

- 20.Janvāris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Gada pašā sākumā biju pārsteigti priecīgs, ka tas mums tik raiti iesācies. Nu droši vien ne man vienam gribētos, lai strauji savairojušos netīkamu notikumu un skandālu gūzma nobremzētos.

Teju katrs no tiem ir tāds, ar ko «pilnīgi pietiek» pamatīgai sabiedrības sašūmēšanai. Bet nu mums virsū uzgāzās vairāki, un nezini: ko ķert, ko grābt, kur sprukt? Rodas uzstājīgs (un varbūt pat ne maldīgs) iespaids, ka viss šis vājprāts ticis tīšām slēpts «pa atvilktnēm» un «zem paklājiem», lai tikai pēc iespējas mierīgākā gaisotnē aizvadītu Saeimas vēlēšanas un jaunas valdības izveidi. Nu vienkārši vairs nav vajadzības – vai arī spēka – to slēpt, un skandālu maiss parāvies vaļā.

Atklājies vēl biznesa «kartelis». Izrādās, tāds – izsekojot mobilo telefonu (tāpat to īpašnieku) pulcēšanos un tajos veikto saraksti – bijis ne tikai būvnieku vidū. Konkurences padome ir uzlikusi trijiem lieliem pasažieru autopārvadāšanas uzņēmumiem – par aizliegtas vienošanās organizēšanu 2019. gadā – iespaidīgus naudas sodus, kuru kopējā summa teju sasniedz divus miljonus eiro. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru