Vai sekos turpinājums?

25.Oktobris, 2018
Ekonomika
Laikrakstā

Jau darbojas jaunais Valmieras peldbaseins, taču uzmanīgāki Liesmas lasītāji gan jau būs pamanījuši, ka pagaidām no sākotnēji šī projekta realizācijā solītā iztrūkst gaisa pārvads, kas savieno peld-baseina ēku ar viesnīcu Naktsmājas.

PAR GAISA PĀREJU NAV AIZMIRSTS. Iespējams, pēc kāda laika peldbaseina ēku, kurā šim nolūkam ārsienā atstāta īpaša pieslēguma vieta, un viesnīcas ēku patiešām savienos gaitenis, pa kuru peldbaseina apmeklētāji bez ģērbšanās āra drēbēs jebkuros laika apstākļos varēs nokļūt uz baseinu un atpakaļ, taču tas jau būs pavisam cits projekts. G. Vīksnas foto

Situāciju par plānoto, bet pagaidām tomēr neuzbūvēto gaisa pārejas tuneli no viesnīcas uz jauno peldbaseinu Liesmai skaidro Valmieras mērs Jānis Baiks:

«Šis jautājums patlaban ir mūsu darba kārtībā. Protams, parēķināsim arī plānojamās izmaksas. Pirmais un sarežģītākais jautājums bija tas, ka brīdī, kad uzsākām peldbaseina projektu, šīm trim ēkām, kuras bija plānots savienot, bija trīs dažādi īpašnieki. Vidzemes Olimpiskā centra universālās sporta spēļu zāles un ledus halles īpašnieks tajā brīdī bija Latvijas Olimpiskā komiteja, peldbaseina īpašnieks – Valmieras pilsētas  pašvaldība, bet viesnīcas Naktsmājas īpašnieks – Vidzemes Olimpiskais centrs. Tātad trīs dažādi īpašumi, kuru savienošana juridiski bija praktiski neiespējama, jo tad nevarētu saprast, kuram tad īsti pieder šī pāreja.

Patlaban situācija ir mainījusies. Naktsmājām īpašnieks joprojām ir Vidzemes Olimpiskais centrs, kam nu jau pieder arī universālā sporta spēļu zāle un ledus halle. Tā kā visas finansiālās sais-tības pret valsti ir nosegtas, jau pērn tika veikti visi atlikušie maksājumi, tad šis ēku komplekss pārgājis Vidzemes Olimpiskā centra īpašumā. Arī jauno peldbaseinu pēc tā nodošanas ekspluatācijā Valmieras pilsētas pašvaldība ieguldīja Vidzemes Olimpiskā centra pamatkapitālā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru