Vadītājs ar daudzpusīgu pieredzi

9.Janvāris, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nu jau pirmās 100 dienas apkārt, kopš Burtnieku novadā faktiski no divām līdz šim bijušām nodaļām izveidoto Pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļu vada jaunienācējs pašvaldības aparātā NORMUNDS ŽUNNA.

LAI SAPRASTU, VAJAG PAMĒĢINĀT. Normunds Žunna piekrīt domai, ka dzīvē vajag izmēģināt pēc iespējas vairāk, lai saprastu, ko īsti grib. Viņaprāt, tad, kad nav bijis iespēju mēģināt, tad arī nav, no kurienes kaut ko paņemt un veidot savu izpratni par dzīvi.

Gunta Vīksnas foto

Viņš pats atzīst, ka savā mūžā paguvis izmēģināt un arī izdarījis jau diezgan daudz. Vīrs, kura iepriekšējos darbos gūtā dažādā pieredze ļauj viņam droši justies teju visās dzīves situācijās. Ātri pārskriešu Normunda CV. Krievu laikos mediķis ar nelielu stāžu savā profesijā, vēlāk veterinārfeldšeris Mazsalacas kolhozā. Sākoties Atmodai, darbs lielākoties Rīgā — vairāki gadi Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienestā, vēlāk Valsts ieņēmumu dienestam pakļautajā Muitas pārvaldē, uzkalpojoties līdz nodaļas vadītājam Rīgas muitā. Darbs pretkontrabandas struktūrā starptautiskā projektā. Tad līdz pat Latvijas iestāšanās brīdim ES Normundam ir savs muitas brokeru uzņēmums. Turpinājumā, atbilstoši laikam, gūta neliela pieredze arī nekustamo īpašumu biznesā, vēlāk darbs Latvijas Pilnvaroto auto tirgotāju asociācijā. Līdz 2010. gadā atkal jauns izaicinājums — izveidot brokeru nodaļu Rīgas brīvostas uzņēmumā. Turpat arī nostrādāts līdz 2012. gada vidum, kad pašam šķitis, ka ikdienā par daudz rutīnas.Iepazīstoties ar tavu līdzšinējo darba pieredzi, kļūst skaidrs, ka tevi var mest uz jebkuru pusi — vienalga nokritīsi uz kājām! Arī apčakarēt tevi laikam nevar. Kā jūties šajā jaunajā darbā?— Jā, pieredze man ir ļoti dažāda, bet, ja kāds nāks ar atklātu skatu un mērķi mani apčakarēt, tad varbūt arī izdosies (smaida)... Es šeit jūtos labi! Mums pašvaldībā ir perfekti sakārtota lietvedības sistēma, kas palīdz strādāt un nepalaist garām darāmos darbus. Pirmajā mēnesī es ar katru pie manis nonākušo iesniegumu gāju konsultēties pie attiecīgā speciālista — ko un kā darīsim. Tad to visu izrunājām. Tagad esmu pieņēmis tādu darba modeli, ka personīgi iesaistos tikai īpašos gadījumos. Ar visu pārējo savas kompetences ietvaros lieliski tiek galā nodaļas darbinieki. Cik darbinieku tavā vadībā strādā Pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļā? — Pieci. Valērijs Pudenko atbild par nekustamajiem īpašumiem un ceļu saimniecību. Zemes ierīkotājas Emīlijas Gulbes pārziņā ir Valmieras, Ēveles un Rencēnu pagasti, savukārt viņas kolēģe Baiba Danēviča atbild par Matīšu, Vecates un Burtnieku pagastiem. Vēl ir būvniecības projektu vadītājs Jānis Millers un dabas resursu apsaimniekošanas speciālists Gatis Cukmacis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru