Uzvaru "nokārto" jau pirmajā puslaikā

- 20.Augusts, 2021

Pirmdien Optibet futbola virslīgā pārliecinošu uzvaru ar 4:0 Daugavas stadionā izcīnīja Valmiera FC, sagraujot turnīra pastarīti Mettu. Līdz ar to mūsējie šobrīd izvirzījušies čempionāta līderpozīcijā, savukārt par virslīgas labāko bombardieri ar sasniegto hat-trick kļuvis līdzšinējais neizmantoto izdevību karalis Ibrahīma Sovs.

Vārtu gūšanai viesiem šoreiz vajadzēja ļoti maz laika. Pagāja vien minūte, un Jānim Bekam jau nācās vilkt bumbu ārā no sava vārtu tīkla. Mūsējie ar piespēlēm nonāca pretinieku soda laukumā, kur veiklu sieniņu izspēlēja Ibrahīma Sovs un Raimonds Krollis. Valmieriešu kapteinis nogādāja bumbu soda laukumā ieskrienošajam Sovam, un senegālietis raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī, panākot rezultātu 1:0. Ar šiem vārtiem Sovs komandas labāko vārtu guvēju sarakstā panāca rezultatīvās piespēles autoru. Taču vēl nebija aizvadītas desmit minūtes, kad Krollis ļāva Sovam sevi labāko bombardieru sarakstā arī apsteigt. Raimonds ar centrējumu soda laukumā adresēja bumbu komandas biedram, kurš ar galvu raidīja bumbu garām Bekam, panākot 2:0 pārsvaru savai komandai.

Komandas biedru sveiktais RAIMONDS KROLLIS (no kreisās) šajā mačā bija īsta piespēļu mašīna. Jāņa Līgata foto