Uzsaukums Labākajiem Cilvēkiem

- 18.Februāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Reiz, vēl jaunībā, bija man paziņa — tagad Latvijā pazīstams arhitekts, kurš perfekti prata sadalīt līdzcilvēkus — cilvēkos un sūdabrāļos. Jāsaka, tie otrie bija nospiedošā pārsvarā. Bet tas jau bija tais senajos laikos, kad aiz stūra glūnēja brālis Rekets, bet maizi deva tēvocis Kooperatīvs.

Bet nu atpakaļ mūsdienās! Lai nekļūtu politnekorekts vai, nedod dievs, kādu apvainotu un aizskartu tā cilvēktiesības, tādu vārdu kā «s***brālis», pat domās, kur nu vēl mutē, nevar ņemt.

Tāpēc 28. februārī Kūrmājā «Rūjas Nāras» Naukšēnos, plānojot privātu ballīti kā pateicību Vīru spēļu atbalstītājiem, izlēmām, ka   aicināsim LABĀKOS CILVĒKUS, bet pārējiem dosim iespēju par tādiem kļūt. Nu, lūk, tātad februāra pēdējā vakarā no plkst. 19.00 līdz 3.00 rīkojam privātu BALLĪTI labākajiem (pašlaik ap 40) cilvēkiem ar uzkodām un iemetieniem «LECAM MARTĀ». Ja tu izlasi, ka — «privāts», tad īsti nav jēgas rakstīt šo rakstiņu, tāpēc «labāko» loku atstājam pavērtu — arī šogad būs Vīru spēles «Ziemeļvidzemes stiprinieks», un kāds jauns atbalstītājs nekad nenāk par ļaunu. Tāpēc, ja jūti sevī īsta vīra vai sievas atbalstītāja garu un zini — vasaras vidū varēsi atlicināt kādu eiro mūsu balvu fondam vai pasākuma norisei, droši raksti e-pastu uz adresi: info@paradizessnibis.lv un saņemsi īpašo Jaunā atbalstītāja ielūgumu uz mūsu ballīti.

KARSTĀ VASARAS DIENĀ. Vīru spēlēs palīdz arī doma, ka ceļamajās kannās gaida gards miestiņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru