Uzrunā atdarīt sirdis

- 16.Augusts, 2017
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Biedrība «Ģimenes šūpulis» nedēļas nogalē aicināja uz dārza svētkiem un stāstīja par to, kā gads pagājis mājās, kur atbalstu atrod grūtībās nonākušas grūtnieces un jaunās māmiņas.

«Jaunpaleju» mājas un saimi, kas darbojas Beverīnas novadā, atpazīst tā sabiedrības daļa, kuru uzrunā doma un pārliecība, ka katrs cilvēks, kur nu vēl bērns, ir tā vērts, lai viņam būtu blakus, viņu atbalstītu.

Biedrība «Ģimenes šūpulis» darbojas vairākus gadus, bet pamazām dziļos laukos tika veidota sēta, saime un iekārtota patvēruma māja, kurā atbalstu saņem pusaudzes, jaunietes, sievietes, kuras smagākos brīžus mūžā piedzīvo, gaidot mazuli vai esot ar zīdaini uz rokām.

Gada laikā patvēruma mājā dzīvojušas septiņas jaunās māmiņas, septiņi mazuļi, un ir gandarījums par to, ka, padzīvojot «Jaunpalejās» četrus, piecus mēnešus, sievietes rod sevī spēku atgriezties sabiedrībā, ikdienā un gādāt par savu bērnu. Protams, ne visi stāsti ir ar tik laimīgām beigām, bijuši gadījumi, kad,  sadarbojoties ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, mazulim jāatrod audžuģimene, taču svarīgākais ir noticis: bērna dzīvība, veselība un sapnis par labu, piepildītu dzīvi ir nosargāts.

PIE MUMS viss griežas ap bērniem, jo, ja tā padomājam, tad viņi ir mūsu vislielākā vērtība,» sacīja «Jaunpalejās» dārza svētkos kopā sanākušie. Sandras Lielmežas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru