Uzņemtas sešas audzēkņu grupas

- 17.Septembris, 2012
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Profesionālajā vidusskolā septembris tradicionāli ir iepazīšanās mēnesis — jauno mācību gadu Valmieras Profesionālajā vidusskolā sāka pirmo kursu audzēkņi no 23 novadiem. Skolā ir uzņemtas 6 grupas: viesmīlības pakalpojumu speciālisti (9. grupa, audzinātāja Solvita Pazāne) un 10. grupa (audz. Vita Vietniece), ēdināšanas pakalpojumu speciālisti (12. grupa, audz. Anna Paļčevska), tūrisma pakalpojumu komercdarbinieki (24. grupa, audz. Mārīte Grinberga), grāmatveži (20. grupa, audz. Baiba Stulpiņa) un 28. grupa (audz. Iveta Grēviņa), kurā mācīsies topošie pārtikas produktu ražošanas tehniķi un mazumtirdzniecības komercdarbinieki.

Kā vienmēr, iesākumā audzēkņi iepazīstas ar dienesta viesnīcu, grupas biedriem, audzinātāju, skolotājiem, skolas darbiniekiem un Valmieru, kuru četrus gadus sauks par savējo. Lai iepazīšanās notiktu labāk, mūsu sporta skolotāji Arnita Krieviņa un Armands Kalniņš 12. septembrī rīkoja fotoorientēšanos, kurā jāatrod uzdevuma lapā redzamais objekts un jāveic dažādi pārbaudījumi. Tā bija lieliska iespēja, meklējot objektus, pārrunāt vasarā notikušo, pasapņot par žetonvakaru.

Attēlā:

TRADICIONĀLI. Valmieras Profesionālajā vidusskolā mācību gads sākas ar savstarpēju iepazīšanos un vasaras pārmaiņu pamanīšanu Valmierā. Attēlā: 14. grupa kopā ar audzinātāju Daci Ķerzumu fotoorientēšanās kontrolpunktā.

Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru