Uzņēmēju apvienībā "Ozols"

Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols jūnija kopsapulce tika apvienota ar izglītojošu ekskursiju – uzņēmēji apmeklēja konferenču un kultūras pasākumu kompleksu Valmiera Vecpuišu parkā, kur iepazinās ar telpām korporatīviem privātiem un kultūras pasākumiem koncertzālē Valmiera, gardēžu piedzīvojumu vietu – restorānu Vecpuisis un pašu jaunāko kompleksa sastāvdaļu – VP apartamentu ēku Valmiera Leona Paegles ielā 8, tikai dažu soļu attālumā no pilsētas centra.

VP apartamenti Valmiera piedāvā septiņus dažāda lieluma dzīvokļus – Vecpuišus. Katram no tiem ir savs raksturs. Kopumā apartamentu ēkā iespējams uzņemt līdz pat 30 nakšņotājiem. Dažāda lieluma dzīvokļi piemēroti no divu līdz pat sešu nakšņotāju uzņemšanai. Tiek piedāvāta iespēja dzīvokļus noīrēt gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Kā jau ierasts, neizpalika arī tradicionālā Ozola kopsapulces informatīvā un diskusiju daļa. Inesis Boķis informēja kolēģus par jauniem  mikroliegumu apgrūtinājumiem Mazais ērglis, kuri mežu īpašniekiem apgrūtina saimniecisko darbību.

TEPAT CENTRĀ. Nams Valmierā, Leona Paegles ielā 8, kurā ir septiņi dažādi dzīvokļi – Vecpuiši.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru