Uz priekšu svied, lai priekšā rastu

- 23.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Virsrakstā citētā atziņa ir viena no 26, kas šotrešdien izskanēja Priekuļu novada Liepas muižā – Vidzemes plānošanas reģiona nu jau astoto gadu ar vērienu organizētajā dārza svētku pasākumā «Vidzemes stāsti».

Kā atzina organizatori, šis saiets skaistās tradīcijas vēsturē ieiešot kā viskuplāk apmeklētais. Lai arī lietus mākoņi todien nudien darīja pamatīgus nedarbus, saposušies cilvēki no Vidzemes 26 novadiem ieradās Liepas muižas ēku kompleksa teritorijā uz seniem akmens mūriem uzbūvētajā terasē. Prāvajā teltī, lietum pa jumtu grabinot, vairāku stundu garumā valdīja omulīga atmosfēra un bija iespēja ne tikai noskatīties profesionāli veidotus 26 video par katru šā gada «Vidzemes stāstu» varoni, bet arī klātienē tos vaigā redzēt un viņu pārdomas dzirdēt.

Atklājot sirsnīgo pasākumu, Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Hardijs Vents uzsvēra, ka «Vidzemes stāsti» nu jau kļuvuši par vienu no gaidītākajiem notikumiem visā Vidzemes plānošanas reģionā. «Kā jau katru gadu, arī šoreiz mēs ar šo pasākumu vēlamies izcelt, cik daudz mums apkārt ir uzņēmīgu un radošas izdomas bagātu vidzemnieku, kuri pārējos iedvesmo ar uzdrīkstēšanos, attieksmi, darbu un savu unikālo pieredzi.  Par katru no 26  to  pelnīti varam teikt. Liels paldies arī visu 26 novadu pašvaldībām par atbalstu un katru gadu atrastajām un izvirzītajām «Vidzemes stāstu» nominācijām. Kamēr vien pastāvēs Vidzemes plānošanas reģions, tikmēr arī  šo tradīciju turpināsim un savus čaklākos cilvēkus pienācīgi godināsim,» – tā, aplausiem skanot, teica Hardijs Vents.

Un apsveicēju netrūka! Katru nominantu vispirms sumināja Vidzemes plānošanas reģiona vadība, tad ar dāvanām un grezniem ziedu pušķiem to darīja novadu vadītāji, bet ALTUM katram bija sarūpējusi īpašu dāvanu – ziedošu rožu stādu, savukārt par skanīgiem un emocionāli bagāti dziesmotiem mirkļiem visu pasākumu laiku gādāja Burtnieku novada ģimenes uzņēmuma SIA «Gercini» uzņēmēji, «Vidzemes stāstu 2017» varoņi Ivars un Līga Reņģes. Un vēl – kā jau katru gadu, ikkatrs, reģistrējoties pasākumā, saņēma Vidzemes plānošanas reģiona izdoto, bagātīgi ilustrēto brošūru «Vidzemes stāsti 2019», kur atrodami un lasāmi tiešām 26 iedvesmojoši dzīves un uzņēmējdarbības stāsti.

«Liesmas» lasītājiem darām zināmu, ka no bijušā Valmieras rajona tagadējiem novadiem par šā gada «Vidzemes stāstu» varoņiem ir atzīti: Trikātā ražotās dabīgās kosmētikas zīmola «Līga Nature SPA» produkti, ražotnes un Valmieras uzņēmuma  SIA «Salons Līga» īpašniece LĪGA AIZSILA,  Burtnieku novada Matīšu pagasta graudkopības un tehnikas pakalpojumu uzņēmuma VALTERA ETMAŅA zemnieku saimniecība «Bērziņas», Kocēnu novada Vaidavas pagasta dizaina trauki no Latvijas sarkanā māla un ražotnes tagadējais saimnieks MIKS BALODIS, kā arī uzņēmuma izveidotājs un ilggadējais vadītājs JĀNIS BALODIS, Mazsalacas pagasta pavisam jaunā ēdināšanas pakalpojumu uzņēmuma SIA «Solvis» īpašniece SOLVEIGA REINFELDE, Naukšēnu pagasta mūža  māju izgatavošanas uzņēmums SIA «Jaunlambikas» un tā  īpašnieks ANDRIS ZIEMANIS, Rūjienas novada saldējuma ražošanas uzņēmums SIA «Rūjienas saldējums» un tā īpašnieks IGORS MIEZIS, Valmieras inovatīvais pilna cikla mežu apsaimniekošanas uzņēmums SIA «Dižozols».

Arī laikraksts «Liesma» pievienojas apsveikumiem un lasītājiem sola, ka turpmāk par katru no apbalvotajiem un viņu uzņēmējdarbību sekos atsevišķas publikācijas.

MŪSĒJIE. Bijušā Valmieras rajona novadu šā gada labāko uzņēmumu vadītāji un viņu komandas! Foto nav tikai mazsalacietes Solveigas Reinfeldes un Mika  Baloža, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu Liepas muižā. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru