Ukrainu varam sasildīt

- 26.Oktobris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Līdz 31. oktobrim notiek akcija «Sasildi Ukrainu». Aicinājums ir tiešs – lūgums ziedot lietošanai derīgas, labā tehniskā stāvoklī esošas sildierīces, nogādājot tās uz ZAAO apsaimniekotajiem Eko laukumiem.

Šoreiz atsaucīgus aicina būt vidzemniekus, jo akcija notiek, Vidzemes plānošanas reģionam sadarbojoties ar Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju. Šoreiz tiks palīdzēts Odesas apgabala iedzīvotājiem, atsaucoties uz apgabala pārvaldes lūgumu. 

Kā zināms, Krievija, īstenojot savu iebrukumu neatkarīgā valstī, pašlaik visvairāk iznīcina civilos objektus, bojā Ukrainas energoinfrastruktūru. Iebrucēju mērķis, nespējot virzīt karadarbību, ir vēlēšanās salauzt ukraiņu gribasspēku, sadzīves apstākļus padarot ļoti smagus. Ukrainas pilsētas periodiski paliek bez elektrības, nāk ziema, un jārisina apkures, sakaru, ūdensapgādes jautājumi. Tauta ir spīta pilna un iegādājas lukturīšus, izgatavo vates sveces burciņās, sarūpē siltu apģērbu, bet mitrumā un salā bez sildierīcēm neiztikt.

SILDIERĪCES, kas labi darbojas, bet mājās stāv bez pielietojuma, arī var ziedot Ukrainas cilvēkiem. Ziedojums jānogādā ZAAO Eko laukumos. Tik daudz sildierīču līdz šim sarūpēts laukumā Limbažos. ZAAO publicitātes foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru